Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom mit tegyek, mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, mennyi értelme lenne ennek?

Figyelt kérdés

2 hónapja járunk. Tudom, kevésnek tűnik.

Kapott egy munkát Dublinban, és kb 2 hét múlva el is utazik. Talán csak évek múlva jön vissza. Így nem lenne értelme folytatni, viszont nem akarom őt elveszíteni, mert már túl régóta vártam rá, és nagyon szeretem.

Szóval elkezdtem azon gondolkodni, mi lenne, ha elutaznék vele. Sajnos még csak most fogom végezni a 11. osztályt.

Meggondolatlan lenne itt hagyni az iskolát, mindent? Ha elveszítem, belerokkanok.

(Tudnék dolgozni valamit 17 évesen, kevés nyelvtudással Dublinban?

Ha visszajöttem, le tudnék érettségizni?)


17/L



2012. máj. 2. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyit tudok, hogy érettségit el lehet intézni szerintem, de sokat kell hozzá tanulni, mert osztályozó vizsga kell mindenből. Nem 100% de azt hiszem így van.
2012. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menj ki vele! Haza tud jönni hozzád és te is eltudsz menni hozzá. Tudom ez mind sok pénz, úti költség. :/ Végezd el az iskolát, legyen érettségid, szerezz jó nyelvtudást és menj ki utána ha szeretitek egymást. De ez a 2 hónap igen eléggé kevésnek tűnik, hogy vele menj, mert ez még szerintem nem komoly kapcsolat és nem ér meg ennyit, hogyha netán összevesznétek.

16/L

2012. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ökölszabály, ne tervezz egy kapcsoaltban előrébb mint amióta tart. Ne dobj el mindent, hogy vele lehess. persze ha kint tudod folytatni leglabb estin az iskolat es erettsegizel akkor menjel:)
2012. máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!