Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk! Ti mit reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit reagálnátok, ha a barátnőtök a következőket mondaná nektek?

Figyelt kérdés
Hogy szeret téged, megtalált benned mindent, ami kell, de túl fiatal, ki akarja élni magát, és pasizni akar. Másokkal is akar lenni, de pár éven belül, kb 5 éven belül majd úgyis visszamegy hozzád és tőled akar gyereket. Mit szólnátok ehhez?

2012. máj. 5. 00:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Azt, hogy előtte kapja be a f*szomat és takarodjon a p*csába.
2012. máj. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%
Vagy most, vagy soha. Várjon a halál 5 évet. Ja, az én vagyok... akkor az se...
2012. máj. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Azt,hogy helló,most beszéltünk utoljára.Még azt is hozzátenném,lotyó.
2012. máj. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Azt h b.ssza meg a k.va anyját. Leordítanám a fejét, hogy menjen csak a f.sz után a kis sz.jha.


a jelenlegi helyzetemben:


Megmondanám h oké, szedje össze a cuccaim, másnap megyek érte. Én elviszem az övét. Utána kiterítenék egy pokrócot a kertbe, rágyujtanék, meginnék egy sopronit, napoznék.

2012. máj. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogy örültem a találkozásnak, és utálom a hazug embereket.
2012. máj. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%

nem kell ezt szépíteni, ez egy k.rva, akinek az a vágya hogy minél több f.szt szopkodhasson.

neked akar gyereket... hát, a könnyem majd kicsordul (haha)

2012. máj. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%
jól beleélveznék a szájába letolnék neki egy pofont aztán útjára engedném. Ribanc a csajod haver..
2012. máj. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Dobj neki búcsúzóul egy ötforintost, amiért ilyen őszinte, nagyon sok el sem mondja csak csinálja... Szerinted pont az ötödik év elején szólt? Ehhh...
2012. máj. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
Ez az igazi ribanc!
2012. máj. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

nem a barátnőm, lány vagyok. a barátom excsaja. jóban maradtak szakítás után, még a kapcsolat elején (kb 3 éve) mondta is, hogy ők barátok, és ne gondoljak semmi rosszra. nemrég viszont véletlen találtam egy levelet, amiben leírja ezeket a csaj (meg is lepődtem, hogy amennyire játssza mindig a szentet, mekkora egy ordas nagy kurv@).

a levelet a szakításkor írta neki a csaj jópár éve, és most eléggé elbizonytalanodtam. ezek szerint a barátomnak addig kellek, amíg a csaj vissza nem jön? azt elmesélte a barátom, hogy szakításkor nagyon összevesztek, de nem mondta, hogy miért, csak annyit, hogy mára már csak barátok. hát nem tudom, én egy ilyen után még csak barát sem akarnék lenni a lánnyal. kinek kell egy ilyen rib@nc? páros lábbal kirúgtam volna, és minden, amit még ti írtatok. nagyon félek, hogy én csak ilyen időkitöltő vagyok... mit tegyek szerintetek? :/

2012. máj. 5. 11:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!