Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem rég szakitottam a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég szakitottam a barátommal. Utána én akartam vissza menni hozzá, de neki volt már valakije akivel alakulóban volt. NEm tudom h komolyan gondolja vele mert azt mondta engem szeret. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még tegnap is azt mondta engem szeret,és ez tudom h igaz. Nagyon sokszor szakítottam vele a 1.5év alatt.Sok volt a vita mert a szüleim ellene hangoltak.Most éreztem igazán h tennem kell vmit ez ügyben,mikor rájöttem h lehet elveszítem.Nem vettem komolyan a srácot,se semmit néha.Most viszont megőrülök,sírógörcsöm van,és vettem be nyugtatót,de pont most van vizsgaidőszakom.Kérlek segítsetek!sírógörcsöm van

2012. máj. 7. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
sétálj egyet ;) és szard le találsz mást!
2012. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majdnem minden pasi/srác ezt mondaná, hiszen így még megdughat párszor.
2012. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te szakítottál vele, akkor meg mit sírsz most?

Ráadásul nagyon sokszor szakítottál az elmúlt 1,5 év alatt.

Akkor meg mit akarsz?

Nem lehet ám a végtelenségig hülyét csinálni egy emberből! Neki van esze ha nem akar ezek után kibékülni veled. Nem, nem szeret. Csak ezt mondja mert nem akar megbántani még jobban.

Mert ha szeretne már rég megbocsátotta volna hogy megint kidobtad mintha egy szemeteszsák lenne.

Gondolkozz már kicsit!

Kapd össze magad és hagyd békén a srácot! Már mással boldog!

Ezt te szúrtad el, viseld a következményeket!

2012. máj. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ha egyedül sétálok akkor is ő jut az eszembe.Lehet h ez csak birtoklási vágy nem pedig szerelem.Sok negatívum van mostanában körülöttem...ezért is viselhet ennyire meg.

Az meg hogy én szakítottam vele többször,megérdemelte mert gusztustalan mód viselkedett.Viszont most felajánlottam,hogy nyissunk új lapot,majdnem bele ment ha tegnap nem édegesít fel és nem kap tőlem egy tockost amitől leesett az új napszemüvege a fejéről és tök karc lett.Haha Vicces.De itt kezdődött.Nincs pénze ,gondolja a csajnál talál megnyugvást ez ügyben

2012. máj. 7. 09:58
 5/5 A kérdező kommentje:

3/4-es válaszolónak: Csak én őt milliószor engedtem vissza,viszont én most egyszer kértem tőle ezt.És tudom h nem jó neki a mostani csajjal,csak a pénzére megy,meg arra h nemsokára kap egy új lakást az apjától a lány.De engem szeret.

Viszont tegnap próbált lehordani,h lelkiismeret furdalásom legyen...

2012. máj. 7. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!