Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom mit tegyek. Elhagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Elhagyjam?

Figyelt kérdés

A történethez még tartozik egy s más, de a lényeg: most derült ki, hogy a barátom a kapcsolatunk elején még együtt volt az exével és csak akkor dobta, amikor én már biztos voltam neki. Azóta még történtek dolgok, pl egy tök ismeretlen csajra ráírt, mert bejött neki (pasiknál mit jelent? haha) egyszer találkoztak, de ő még próbálkozott utána csak nem jött össze a dolog. Valószínűleg ha lett volna esélye a csajnál, élt is volna vele. Erre rájöttem, szakítani akartam, ő öngyilkossággal fenyegetőzött, blabla, jött a dumával, hogy én vagyok élete szerelme. Miattam leszokott a fűről és próbál a dolgokon változtatni, de nekem ez más sok, pláne, hogy vannak más dolgok is.

Bocs a rizsáért, meg ha kicsit értelmetlen, a lényeg, hogy ti szakítanátok vele? Én utálom, ha hülyének néznek, és ezt megtette párszor. Csak fűre fára esküdözik, hogy nem lesz több ilyen, és azóta próbál változtatni is. De én már nem tudok ezek után megbízni benne. Szerintetek szakítsak vele?



2012. máj. 11. 15:43
 1/5 anonim válasza:
aha
2012. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem értékel téged , csak egy "biztos pontként" tekint rád , szerintem hanyagold, ha pedig őngyilkosággal fenyegetőzik ne hidd el ,az érzelmi zsarolás a szakitás ellen szánandó dolog.Szerintem szakits vele.
2012. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
elég szemét én már rég dobtam volna, ne legyél naív..
2012. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a kérdés, hogy hogyan jöttél össze vele. Hogy lehetett neked ez vonzó?


Nehogy azt hidd, hogy öngyilkos lenne! Ha már ráírt az idegen csajra, olyan nagyra téged nem tarthat.


Nekem a mostani csajom nem életem szerelme, és lenne kedvem másokkal kikezdeni, mégsem teszem. Ennyire tisztelem őt, még így is.

2012. máj. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Baráti társaságban találkoztunk, ő kezdeményezett, nem tudtam, hogy van barátnője, ha erre vagy kíváncsi. Hogy hogy volt ez nekem vonzó? Ez egy rettenetesen jó kérdés...

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2012. máj. 11. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!