Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 éves kapcsolat után 1 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éves kapcsolat után 1 évvel új kapcsolat, de mégsem az igazi, mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Volt egy 2 éves kapcsolatom, most vagyok 18 éves, életem első szerelme volt. Kicsit több mint 1 éve lett vége, én szakítottam, sok vita-megcsalás részéről stb miatt. Utána még hónapokig beszéltünk, nem tudtam elszakadni. Hozzáteszem ő kollégista volt. Az új kapcsolatom rá 10 hónapjára lett, 4 hónapja tart. De havonta legalább egyszer felmerül bennem a kérdés hogy szükségem van-e rá, ha vele vagyok nagyon szeretem semmi probléma, de ha adott esetben egy hosszú hétvége után hazajövök tőle mindig elbizonytalanodom. Ötletem sincs hogy mit kezdjek, mit mondjak neki, ja és ő nem kollégista, tehát naponta látom.. erre is gondolok hogy ez a baj. Kérlek ha van normális észrevételetek nagyon jó lenne, előre is köszönöm.

2012. máj. 13. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem te még nem vagy túl az előző kapcsolatodon. ha meg úgy érzed, hogy a jelenlegi nem az igazi, akkor előző kapcsolat ide vagy oda, nincs értelme. szerintem.
2012. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, a probléma az lenne hogy hihetetlennek tartom hogy 1 év után sem legyek túl az előzőn, ő éli az új életét, én is próbálom. Amint látható kevés sikerrel, nem tudom az új kapcsolatomnak hogy mondjam el ezt a problémát úgy hogy ne bántsam meg, mert nem érdemelné meg.
2012. máj. 13. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!