Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idővel találtatok új párt? Addig amíg nem volt mellettetek senki mit csináltatok, hogy felejtsetek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Segítek ha gondolod. Én is felejtenék. Ìrj privátot ha gondolod.. :) 18/F Bp
2012. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 hónap. Kutyát sétáltattam, főztem, olvasgattam, tanultam.
2012. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
első kommentelő! miből gondolod hogy lány?! :D mármint remélem ezt gondolod
2012. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az első hónapot nehezen viseltem, de pont államvizsgára készültem, úgyhogy a tanulás elterelte a figyelmem. utána meg elkezdtem randizni, ismerkedni. kb. két és fél vagy három hónap telt el, mire összejöttem mással.
2012. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én marha sokat dolgoztam suli mellett, hogy felejtsek, és nagyon rosszul tettem :S inkább sportolj valamit, lógj a haverokkal többet, kezdj el valami hobbit, tanulj és hasonlók. én a 3éves kapcsolatom után jó darabig nem akartam magam mellé senkit, de 8 hónap után jött egy srác és elcsavarta a fejem :)
2012. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Több idö kint a szabadba keveset benn a 4 fal kozott b nökkel haverokkal talalkozni stb csak ne leghyel benn es ne tord a fejed a dolgon es majd el mullik a dolog de hat mindenkire maskepp hat a dolog, en mar vagy 4 honapja felejtek de meg mindeg neha elotornek a dolgok bennem szal....... 23 F
2012. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Attól függ mennyi ideig voltál vele.És mennyire volt komoly a kapcsolatotok.valaki hamar felejt vaki nem.Valaki bele veti magát egy másik kapcsolatba,csak hogy felejtsen.
2012. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!