Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, hogyan szakítsak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyan szakítsak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátommal, és mostanra már nagyon ellaposodott a dolog, nincs meg a tűz ami az elején volt, nincs szenvedély se már. Én szeretem őt, de már csak szeretem és nincs meg az a lángolós szerelem ami mindent elsöpör.

Már többször kimondtam, hogy szakítsunk, legyen vége, de egyszerűen nem képes megérteni hogy legyen vége, akárhányszor mondtam hogy legyen vége, másnap mintha mintha semmi nem történt volna Egyszerűen mindig meggyőz, hogy ne legyen vége és változtat a dolgokon, de valahogy mindig ugyanoda lyukad ki a dolog, hogy ő mégse változtat, én meg csak szenvedek. Volt hogy veszekedve közöltem vele, mert már annyira nem tudom kezelni a helyzetet, volt hogy szépen normálisan elmondtam mi bánt, de semmi hatása.

Mit tegyek? Már nagyon kész vagyok, egyszerűen már nem tudom ezt a helyzetet kezelni :(



2012. jún. 7. 23:31
1 2
 1/13 cashy1987 ***** válasza:
gyere el hozzám ;)
2012. jún. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan közöld vele,hogy:

Szép volt,jó volt,de elég volt!


Hidd el,érteni fogja...

2012. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csald meg velem!
2012. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

:D jó fejek vagytok :D


Már annyiszor közöltem határozottan, de valahogy mindig úgy forgatja a szót, hogy ne szakítsunk.

2012. jún. 7. 23:35
 5/13 anonim ***** válasza:

ha szereted, ne tedd ezt, mert nagyon meg fogod bánni...

próbáljátok meg újra! kérj egy hónap szünetet, aztán meg randizgatás, hülyítés, mint az elején

megéri mégegyszer megpróbálni, mintha előlről kezdenétek, mert jobb, mint az egyedüllét

2012. jún. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

De mi az,hogy úgy forgatja a szót?:D

Ha nem akarod folytatni vele,akkor nem folytatod...vagy ez egy csiki-csuki állapot,és te se tudod,hogy mit akarsz?:S

2012. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
az a baj hogy már sokszor volt ilyen, hogy megpróbáltuk előröl, én is még 20 éves vagyok és úgy érzem élni akarok.
2012. jún. 7. 23:38
 8/13 A kérdező kommentje:
igen inkább az hogy én se tudom mit akarok, mindig elhiteti velem hogy változni fog és én belemegyek, hogy folytassuk és mindig ugyanoda jutunk, nem változtat és én szakítani akarok.
2012. jún. 7. 23:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem értem mi a probléma. Szakítasz és kész. Nem törődsz vele többet. Hiába beszél a másik, ha te valamit eldöntöttél valamit. Mit tud mást tenni? Semmit. Aztán mahjd elfogadja egyszer.
2012. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
csak én olyan hülye lelkiismeretes vagyok hogy nem szeretem az embereket megbántani :S tudom hülye vagyok, de születési hiba :D
2012. jún. 7. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!