Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek hogy ne kelljen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne kelljen szakitanunk a munkánk miatt?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy páromnak szomszédos városban van állása amit nem nagyon akar feladni ha én befejezem a sulit viszont én a környéken nem fogok tudni elhelyezkedni és tovább kéne költöznöm pont az ellenkezö irányba, mint ahol ő dolgozik. Ő is jönne velem de fél hogy nem talál másik munkát és hogy nem tudjuk majd fizetni az albérletet stb.Itt maradni nem akarok mert ezt megbeszéltük hogy csak átmeneti helyzet és a szakmám miatt esélyem sem lenne elhelyezkedni valahol nem tudok bejárni.. Ha vele költözök ismeretlen helyre ahol egyedül maradok 0 ismeretséggel mert neki hetelös munkája van, akkor meg nem tudom hogy fogom birni :S Szerintetek mi lenne a megoldás hogy ne kelljen szakitanunk ? Hiába gondolom át egyszerüen nem tudom mit kéne csinálnom

2012. jún. 8. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
vegyél kocsit
2012. jún. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te elmész x helyre. Találsz fix munkát, na majd akkor megy utánnad a párod, és keres ő is. Alapozd meg, hogy ne ketten menjetek a semmibe, ennyi.


23/N

2012. jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem aktuális,addig felesleges ezen aggódnod!
2012. jún. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az irományod végét nem teljesen értem! Most az rendben lenne részedről, hogy ő költözzön olyan helyre nulla ismeretséggel, ahova te menni szeretnél, de ez fordítva baromira nem lenne oké?

Máshogy nem tudjátok megoldani, minthogy te szépen megvárod a suli végét, elkezdesz munkát keresni és ha megvan a fix melóhely, akkor költözöl, aztán vagy megy veled, vagy nem. Viszont érdemes már most körbenézni, hogy adott városban keresett-e az a meló is, amit a párod végez. Talán érdemes lenne olyan helyre menni, ahol mindketten találtok munkát!

2012. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!