Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes még együtt maradnunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még együtt maradnunk?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy 4 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel, azóta kb 15x vesztünk össze komolyabban(komolyabb veszekedés alatt azt értem hogy pl nem szóltunk egymás egy napig). Tegnap is nagyon összevesztünk és már ott voltunk hogy szakítunk, de az az igazság hogy szeretem nagyon és nem akartam hogy szakítsunk. Még régebben sokszor sírt hogy ne hadjam el meg könyörgött most pedig semmi se volt, úgy értve hogy én ott sírtam neki stb ő meg csak nézte és bologatott. Tehát ezekből levonva szerintem ő már nem nagyon akart volna kibékülni, mondta is hogy ő már nem akar többet veszekedni mikor rákérdeztem hogy akkor szakítunk? Lényeg a lényeg szerintettek jó vége lesz ha továbbra is együtt maradunk? Mert szerintem még sincs rendbe az a havi 3-4 veszekedés, de mégis úgy érzem hogy szeretem és hogy nem akarom elhagyni. Köszi előre is a válaszokat. F/15 L/14

2012. jún. 10. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Istenem... Mi tökömön lehet ennyit veszekedni 14 éves fejjel?
2012. jún. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jé megujult az always ultra látom a reklámban
2012. jún. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát leginkább a volt pasiján veszekszünk, miattam szakított vele de most az utóbbi hetekbe láttam a telefonjának a volt pasija volt kitéve neki háttérnek miután eltelt egy hét és kitörölte azokat a képeket a telefonjáról a volt pasijáról egy hétre rá megint ugyan az a sztori.Azon kivül vannak családi problémái ami miatt vágdossa magát és ezt is nagyon szégyenlem pláne hogy legtöbb esetben még dicsekedik is vele.
2012. jún. 10. 08:24
 4/5 anonim ***** válasza:
1# ott a pont. Nem válásról van szó, még hülye kisgyerekek vagytok semmi komolyról nincs szó köztetek ^^
2012. jún. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 honapja jartok es azota mar 15x osszevesztetek...innen tovabb nem kell olvasni, csak rapillantani a vegere, 14-15 evesek....eleg egyertelmu, hogy a kapcsolatotok nem fog mukodni. Meg nyuzhatjatok egymast par honapig, ha nagyon szenvedni akartok, tegyetek is meg, de az lenne a legtisztabb, ha hagynatok egymast beken. Kerdezd meg magadtol, hogy meddig akarsz egy ilyen parkapcsolatban maradni, es maradj addig vele.
2012. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!