Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mit jelent ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mit jelent ez a kijelentés?

Figyelt kérdés
1 évig voltunk együtt, mikor szakítottunk azt mondta, sokat tanult a lányok tekintetében általam. Ez mégis mit takar? Annyira szar voltam vagy annyira jó?

2012. jún. 11. 18:24
 1/10 Puszedly :-) válasza:
88%

Annyira szar.


...Ha jó lettél volna neki akkor nem dob.

Tehát ez csak annyit jelent ,hogy még egyszer ilyen hibát nem követ el.

2012. jún. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igazad van...
2012. jún. 11. 18:31
 3/10 anonim ***** válasza:

nem feltétlen...

én is sokat tanultam a volt páromtól pasikkal kapcsolatban, és nem volt egy nagy szar, mindössze nem illettünk össze

meg fiatal voltam és ő volt aki bevezetett a párkapcsolat rejtelmeibe

2012. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
azt, hogy az ő fejlődéséhez szükségesek voltak a veled átélt tapasztalatok. Ez nemcsak rossz, hanem jó is. A rosszból is lehet tanulni. Ha meg annyira pocsék lett volna, nem tartott volna egy évig sem. Szerintem te is csak profitáltál, tapasztalatot szereztél, nem?? Csak nem mondtad ki.
2012. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
37%
de bunkó az első válaszoló -.-" majd idővel meg bánja, hogy szakított veled, ha tényleg szereted és hűséges voltál, akkor biztos vissza fog vágyni, a srác
2012. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szomoru látni, hogy a partner kapcsolatok átmentek piaci, üzleti tevékenységbe. felprobálom ha nem jó keresek mást s addig probálják mig a végén elnhasználodik s majd nem kell senkinek.ez a fiu nem szeretett téged sosem. ha komolyan gondolta volna a kapcsolatotokat nem igy tett volna. különben nincs rossz szex, csak türelmetlen emberek, szégyenljék magukat azok magukat akik igy gondolkodnak. hány cipőt kell felprobálni? mindazonáltal az ember mindegy férfi vagy nö nem proba baba.én oda se figyelnék a szavaira, és legközelebb ne akarj proba baba lenni. és nem kell azonnal ágyba bujni.....
2012. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem is töröm rajta magam, ő veszített többet, de még nemtudja mit, majd akkor lesz neki szar, ha kéne egy társ, aki hozzábújik, akit megpuszilhat, de nem lesz majd ott neki senki és egyedül lesz. A közeljövőben 100000%, hogy nem lesz barátja,majd akkor gondolkozhat.
2012. jún. 11. 18:48
 8/10 anonim ***** válasza:
De, majd felpróbálom az első cipőt, fel is húzom, hiába kicsi a lábamra és szanaszét szorítja ,de akkor is az lesz rajtam mert tetszik...majd levágom a lábujjánál...meg majd házasodok az elsővel aztán úgy élem le az életem mint az öregek, nem válunk mert isten összekötött, jah hiába lett alkoholista a férjem és elissza a házat is......
2012. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
vagyis barátnője...már írni sem tudok
2012. jún. 11. 18:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a kijelentés nem rólad szól. Ő sokat tanult a nőkről, ennyi. Miféle gondolatmenet szerint jött neked a kérdés, hogy akkor ez most rád nézve jó, vagy rossz? Nem vagy kissé egocentrikus? Am ne aggódj, simán lesz majd másik csaja, ahogy neked megfelelt egy évig, ugyanúgy jó lesz majd másoknak is, mint ahogy te is túl fogsz lépni ezen az egészen.
2012. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!