Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után, ő továbblépett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, ő továbblépett, új kapcsolat, én nem, egyedül maradtam. Hogyan kellene nekem si elfelejtenem?!

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes voltam, de nagyon. Vége lett, az okokra nem térek ki. Kb egy hónapja már... hogy vége.

minden lányban őt keresem, képtelen vagyok másra gondolni.

f*szommmm :'(

nemakarom már visszakapni, el akarom felejteni, de nemmegy...:/

neki meg már új pasi, új kapcsolat, új minden.

hogyan kéne elfelejtsem?! mi a francot csinálak, hogy ne fájjon ennyire, hogy nicns velem?!

bele fogok őrülni...tönkretette az életemet...:/ :'(



#szakítás #új élet #ex elfelejtése
2012. jún. 12. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy csónakban evezünk,csak én csaj vagyok.Én se tudom már mit kezdjek magammal,tiszta h.ülye vagyok már :( Azért jó gyorsan túllépett mindenen,hogy 1hónap múlva már új barátja lett.Hány éves vagy?
2012. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20 vagyok...nem első csajom ,meg smemi, de tényleg nagyon megtalált benne valami..:/
2012. jún. 12. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Én idősebb vagyok nálad,mégse tudom feldolgozni ezt az egészet...Nekünk most egy jó nagyot kellene szexelnünk,addig se gondolkodnánk:) Ha megtudnám hogy a volt pasimnak új nője van,sokkot kapnék most biztos.Az viszont tény,hogy ha szeretne,nem ment volna el.Valahogy így fogom fel,már amennyit mostanában fel tudok fogni ebből az egészből.Sokat vagy egyedül?
2012. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, bár tudom hogy ez rajtad nem segít, de mint sokan mások én is így vagyok ezzel, csak neki még nem jött össze az új kapcsolat, de már a szakításunk előtt 1 héttel mással kezdett el flörtölgeti. :/ A sok tapasztalt azt mondja az idő segít, bár egyenlőre nálam még az idő se segített. :/ Én azt mondom ismerkedj új emberekkel, nem kell másik kapcsolatba beleugrani, de mindenképpen jót tesz egy kis ismerkedés.

17/L

2012. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

jót tezs persze...de lekileg összetört vagyok..:/ és ez rányomja a bélyegét az ismerkedésre...

a csajok megérzik, ha nincs önbizalmam, éés jeleneg semennyi sincs..:/

2012. jún. 12. 22:44
 6/7 anonim ***** válasza:
együtérzek veled :( nekem 10 hónapja lett vége egy hosszú kapcsolatomnak , 1,5hétre a szakitás után a pasinak lett ujj nője , nagyon nagyon rosszul esett és esik a mai napig , és még mindig fáj őket együtt látni , pedig nekem is van már 4 hónapja kapcsolatom , gondoltam igy könnyebb lesz elfelejteni , de nem , mindig arra gondolok , hogy mi volt jobb vagy rosszabb vele. Én sokat jártam bulizni , ismerkedtem , kitöröltem közzösségi oldalrol , egyáltalán nem tartom vele a kapcsolatot és nem is akarom!Kitartást kivánok , az idő segit valamennyire , és remélem egy nap neked is és nekem is jobb lesz:)
2012. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen, én is kitöröltme midnenhonna...hallani, és látni sme akarom soha többé...

én si abban bízok, hátha így könyneb lesz..::/

2012. jún. 13. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!