Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti nem érzitek úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek úgy, hogy minden nap amit egyedül éltek le, az csak elvesztegetett idő?

Figyelt kérdés

kapcsolatfüggő vagyok.

barátnőmel nemrég mentünk szét, több mint egy évig voltunk együtt. sok kis apró hibán csúszott ela kapcsoaltunk.

hiányzik az érzés, aszerelem, a szeretet....:/

nincsen azóta más lány aki szóbakerülhetne...rossz nekem így nagyon. neki van uj srác az életébe..:/ háthh mitnemodnjak k*rva szarul esik nekem..:/ hogy ennyire szeretett ezek szerint, ha mér túllépett rajtam..:/


ugyérzem semmit sme érnek a napjaim...felkelek, netezek, elmegyek dolgozni, hazaérek este, ismét net, aztén előröl midnen.

munkahelyem oylen, ogy ismerkedni ott nemtudok, nicns is nő, maradnak a 7 végék, dehát akkor emgint kifogm az yolan nőket aki pont lesz*r engem..:/

nincsen aki összeszed, aki b*szogat, aki bókol, aki szeret..:/ :'(


bocsi a hibákért, nagyon este vna már..:/

24/F



2012. jún. 13. 01:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
hát, énis biztos kilennék ha nem lenne barátom:\ amikor elutazik egy két napra mindig olyan rossz, vannak barátaim de tök egyedül érzem magam, megértelek..de ezen csak te tudsz változtatni:) ha kicsit lazábban veszed a dolgot és megprobálsz ismerkedni, valamikor tuti összejön!
2012. jún. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mikor nem volt párom nem éreztem úgy, most, hogy egyelőre távkapcsolatban vagyok nagyon is úgy érzem :/
2012. jún. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok most ezzel sajnos :( Szerintem én is kapcsolatfüggő lehetek.
2012. jún. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
jó,, hogy abbahagytad a sírást, mert még 2 szó és elhányom magam :)szedd már össze magad, és viselkedj úgy mint egy kib*szott FÉRFI!!!!!!!
2012. jún. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én nem érzem úgy. ITT A SZÁMÍTÓGÉP sok szép hölgy van rajta és foglalkozok az olyan dolgokkal, mint karrier építés és egyéb dolgok.


Mozdulj ki, sportolj stb, vagy maradj otthon és búslakodj.


Amúgy sok sikert!

2012. jún. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, napi szinten keresem a párom neten, de semmi. :'(


22f

2012. jún. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne sírdogálj itten, légy férfi. Közhely meg minden, de jön új. Nekem is 4 éves kapcsolatunk ment szarrá és már olyan szinten összeszoktunk, mintha család lennénk. Bizonyára sosem fogom őt elfelejteni és elfogadni a tényt, de ettől még van teendőnk az életben. Tudom, hogy mit érzel. Dolgozol, van egy csomó pénzed esetleg, veszed a cuccokat, de szomorú vagy. Összeülsz egy két haverral sörözni, hazamész szomorú vagy. De ezt a rendszert tényleg csak egy új nő tudja megtörni. Tényleg legyél ezen minden erőddel és vállalj be mindent. Légy bátor.
2012. jún. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7 éve nincs barátnőm. Az elmúlt 3 évben kb. 3-szor volt problémám azzal, hogy így a nők, úgy a nők, ráadásul csökkenő sűrűséggel. Sőt…

Ha kapcsolatfüggő vagy, az a te pszichés bajod. Normális, ha az embernek van, de az sem gáz, ha nincs.

2012. jún. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ööö... viták,alkalmazkodás és állandó kompromisszumok nélkül. Azt csinálok és akkor amikor akarok. Senki nem pofázik bele ha később mosogatok, vagy nem ugyan oda teszek valamit. Szóval NEM!
2012. jún. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

igazatok van, tovább kell lépnem nekem is, és nem siránkozni.

csak sz*r érzés nah, akkor is..:/

2012. jún. 13. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!