Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hogyan szerezem vissza?

Jártam egy fiúval , 1 hónap után szakítottunk! Járna velem csak azt állítja , hogy túl gyerekes vagyok meg szánalmas amikor ő az nem is én!! Meg én voltam mindenben a hibás és elvileg többször is esélyt adott! Egyáltalán nem adott több esélyt! És én nagyon szeretem azt az idiótát! Csak ő nem érti meg!! Mert egy r.hat b.nko!! L/14

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, csalódás, bunkóság, szánalom, büszkeség

2012. jún. 13. 13:04  Privát üzenet  

A válaszok
14 éves vagy, nem csak gyereke, de gyerek is. Ha érdekel a véleményem, már a kérdés is gyerekes. Lépj túl rajta!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2012. jún. 13. 13:08 Privát üzenet
Te is érdekesen fejezed ki a szeretetedet.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2012. jún. 13. 13:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Huu..Kösziii a vélemnyed és az öszinteséged.!!

# 3/3Időpont 2012. jún. 13. 13:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy srác, jártam is vele! Nagyón szeretem, de fére léptem egy másik srácal, megbántam. Azóta próbálóm visszaszerezni, de nem megy kb 1 éve próbálkózók nálla. Lécci...
Hogyan szerezem vissza? Részletek lent
A hogyan szerezem vissza az exemet online tanácsadásban hisztek van vmilyen alapja?
Szerintetek hogy szerezem vissza keresem ne keresem vagy mit csináljak hogy visszakapjam?
Hogyan szerezem "vissza" a srácot, akit igazából én is mástól vettem el? :$
Nem tudom, hogy ezek után mit tudok tenni, hogy vissza szerezem azt a lányt aki számomra mindent jelenti? F

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!