Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak? Nem akarom h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem akarom h mindenki haragudjon rám.

Figyelt kérdés
az van h van egy fiú.3 napja elkeztünk járni és abból 2 napot végig veszekettük,mert van egy másik fiú és az járni akart velem és megtudta h mással járok...elkezdett olyanokat írni nekem h én átbasztam meg h én azért válaszolok neki biztos mert ímádom..a pasimnak is elkezdett írogatni h bennem nem lehet megbízni meg minden és a pasim megkérdezni tőlem miközbe járunk h ő vagy az a majom mert nagyon utálom..meg van egy osztálytársam és ő szerelmes a pasimba és a csaj ellensége vagyok és kitalálták h én azért járok vele h féltékennyé tegyem,és a pasim is elhitte..egész nap veszekedtünk meg minden most meg beszélek vele és azt mondtam neki h nekem lehet h csak barát semmi több...mit csináljak szakítsak vele vagy ne?? mert igazából nem tudom h mit érzek!! sgítsetek!! bocs a helyesírási hibáként! 13/L

2012. jún. 15. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
WTF?
2012. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
mond meg a barátodnak hogy nem jársz a sráccal aki irogat neked és a pasinak és hogyha tényleg szeret akkor hinni fog neked de ha nem akkor dobd (ez csak vélemény ne vedd ténynek :D) 13/f
2012. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Túl bonyolult az ügy. Egyszerűsítsd le:

Dobd a srácot a másikkal ne foglalkozz. A többit bízd az időre majd megoldja. S az sem biztos, hogy neked mindenképpen e két srác közül kell választanod. Szerintem akadnak jobbak, normálisabbak is.

2012. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Aki ezt elsőre megérti...

Sztem dobd a pasid, a másikat szintén hanyagold. Az írásodból eléggé levehető h neked még nem való kapcsolat. Ráérsz bőven 2 év múlva is. Ez h össze vissza beszélsz/írsz mindent, plusz még ez az ovis rész is "ellenség csaj" stb... Inkább pihentesd a pasizást, 13 évesen még nem kell neked kapcsolat, hidd el..

2012. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úristen ehhez én már öreg vagyok (23)...


Szerintem ne agyalj ezen ennyit, ha csak barátként tekintesz a fiúra, akkor inkább szakíts vele, a másikat is hagyjad, látszik, hogy ő (is) nagyon gyerekes, mondjuk gyerek létére milyen legyen? :)

2012. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék hány évesek ezek a "pasik" :) 14? 15? hol van az még a PASItól? Még gyerekek vagytok, úgy is viselkedtek, nincs ezzel semmi baj.
2012. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi...akkor szakítsak?
2012. jún. 15. 16:29
 8/8 A kérdező kommentje:
de nem én akarom kimondani h vége hanem aszt akarom h ő mondja ki....ezt hogyan érjem el?
2012. jún. 15. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!