Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet kibírni a szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kibírni a szakítást egy hosszú kapcsolat után (4év)? Azt hogy eddig mindennap láttuk egymást és most semmi

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
PÁLINKA!
2012. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4JimBeam 3Vodka 5abszint
2012. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3éves kapcsolatomnak pár hónapja lett vége és még élek! ha minden igaz...:D Amugy sehogy,barátok tevékenység stb, idövel majd kevesebbet gondolsz rá....nagyon sok idövel....
2012. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Kiváncsi vagyok, hogy van-e erre valami jó tipp...bár sztem nincs:(
2012. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne kezdj el inni,én pl pc játékokkal és munkával tereltem el a gondolataim.De egy új kapcsolat se segit,ilyenkor ész nélkül belevágni a legrosszabb ötlet.
2012. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

idővel elmúlik a hiányérzet, kösd le magad: dolgozz, foglald el magad, hódolj azoknak a tevékenységeknek amire eddig mellette nem volt időd. én edzeni kezdtem el egy szakítás után és olyankor legalább csak arra koncentráltam. lényeg, hogy ne hagyd magad, hogy letargiába zuhanj, semmi értelme azon rágódni ami volt, nem lesz kifizetődő...

18/f

2012. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:) Bár még nem szakítottunk de fogunk...
2012. jún. 15. 23:21
 8/12 anonim ***** válasza:

basszus én egy hónapja szakítottam a barátnőmmel szintén közel 4 év utánn de a megbolondulás határán voltam kb három hétig. Már valamivel jobban vagyok de nem az igazi... Mi is szinte minden nap találkoztunk és azóta szinte semmit nem tudok róla csak annyit hogy neki lassan lesz valakije... amit tudok ajánlani az az ha vannak jó haverok menj velük mindenfele tereld el a figyelmed esetleg csajozz... ha úgy vagy mint én hogy a haverok csak kihasználtak és ha neked van szükséged az nem számít akkor viszont csak a zenét ajánlhatom nekem az segít... bocsi a regényért és kitartás!!!

22/f

2012. jún. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Engem tegnap dobtak 4 év után és teljesen kivagyok készülve... Nem találom a helyem nem tudom hogy mit csináljak sehol sem érzem jól magam semmi sem jó. Továbbá gyomor idegem van, hányingerem van enni is alig bírok áááááááá nem tudom hogy fogom ezt túl élni pff


24/L

2012. jún. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nyolcadik vagyok.

Basszus ez nem igaz mindenki most szakít 4 év után...

szar időszak ez, szerintem alapítsunk klubbot a négy év után szakítóknak... Egyébként engem piszkosul megváltoztatott ez az egész történet, és nem előnyömre...

neked is kitartás kilencedik!!!

2012. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!