Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan viselkedjek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek hogy rájöjjön mit veszített?

Figyelt kérdés

Öt év után a párom szakított velem,mert úgy éreztük túl sokat veszekszünk...amúgy nagyon jó volt a kapcsolatunk,csak család miatt sok vita volt.Békésen váltunk el,azt mondta szeret és nagyon is sokat jelentek neki,de az örökös vita felőrli a kapcsolatunkat.Két nap múlva megyek hozzá a cuccaimért,és szeretném ha látná mit veszít,vissza akarom kapni,mert nagyon nagyon szeretem.Megtudnánk oldani máhogy is a dolgot,de ő ezt látta a legjobbnak,de én ezt most elfogadom de nem nyugszom bele....hogyan viselkedjek vele hogy rájöjjön hogy hoppá mit dob el???

Normális válaszokat kérek szépen!

20/L



2012. jún. 16. 00:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Van egy olyan íratlan törvény,hogy ha valaki normális válaszokat szeretne kapni akkor normális kérdéseket tesz fel.

Esetedben ez nem így van,hiszen tök idegen emberek nem tudják,hogy egy másik tök idegen ember milyen érzelmi állapotban milyen viselkedési formát él meg pozitívan vagy negatívan.


Egyszerűen mondva a kérdésed egy kalap fost sem ér.

2012. jún. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg, honnan tudjuk mi, hogy mit veszített? Téged, de ki vagy te? Ha ő úgy látja, hogy jobb lesz neki nélküled, akkor úgysem tudsz egy délután alatt megváltoztatni semmit. Max kicsíped magad, azzal talán kiprovokálsz egy búcsúdugást, de ez minden.
2012. jún. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

íratlan szabály hogy hiába írod ki hogy normális válaszokat kérsz mindig lesznek olyanok mint az első... bár abba igaza van hogy teljesen tökéletes választ itt sosem kapsz mert minden ember és kapcsolat 100%ban eltér 1mástól... mindenesetre nagyjából jó választ/megoldást kaphatsz...


én azt ajánlom neked hogy próbáld meg hogy elmész szórakozni helyekre jól érzed magad és mások is jól érzik magukat veled mindenesetre ne keltsd azt a látszatot hogy elfelejtetted őt. vele mindig 3 fokkal nyugodtabban "szomorkásabban" beszélj mint amúgy és mindenki mással sokkal könnyedébben boldogabban beszélj mint vele. kb ennyi

2012. jún. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2. meg lehet indokolni hogy miért értelmetlen a kérdés és nem is kell minden kérdésre a tökéletes választ keresni. általába az emberek azt írják le hogy ők mit tennének mivel a saját példájukra oldanák meg a helyzetet... ezt hívják saját véleménynek
2012. jún. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok az értelmes válaszodhoz hármas.Magyarán sajnáltassa magát.Hát ennél még a trollkodás is értelmesebb lett volna.
2012. jún. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem félreértetted. a pasik általában ott szúrják el hogy a párkapcsolatért élnek nem pedig az élet kiegészítőjeként kezelik a dolgot... a csajok meg arra jönnek hogy te jól éled az életedet. ha jól éli vagy legalább azt mutatja akkor talán visszajön. nem tudom hogy ebből neked mi az önsajnálat
2012. jún. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Te mondtad,hogy szomorkásan beszéljen vele.Mi a francnak? Ha sajnálatból megy vissza az sem jó.

A fogalmazásodból értelmesnek tűnsz szóval inkább lásd be,hogy egy kapcsolat csak addig jó és csak addig van értelme amíg nem szakít egyik a másikkal.Felesleges itt erősködni,hogy mit tegyen.

Azt sem tudod,hogy nem csak lerázni akarja a srác...Szóval igenis értelmetlen a kérdés a válaszok is csak értelmetlenek lehetnek.

2012. jún. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
azért válaszoltam erre a kérdésre mert speciel én is voltam olyan helyzetbe amikor össze akartam jönni szakítás után a lánnyal... és még mindig úgy érzem (lassan 2 éve) hogy jó pár lennénk együt. a szomorkást nem úgy értettem hogy sajnáltatja magát... csak az hogy vele teljesen máshogy beszél azt az érzést kelti a lányban hogy még mindig jelent neki valamit. mint mondtam a válaszomat a saját példámra írtam bár én szerencsére már túltettem magam ezen csak érzem hogy jó páros lennénk de már nem teperek visszafele
2012. jún. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

énis tulléptema visszafele teperés korszakán..:/ hálégnek, hülyét csináltam amgamból...nem éri meg, csak beskatulyáz. mégegy iylen tuti nemlesz!


am sztem, csípd ki magad! irtő dögös ruhába mintha discoba mennél, full smink, magassarkú miniszoknya, mély dekoltázs ;)))

ha kérdezi hova mész? csak fordulj vissza és vicceen mond, hahhh....randira...csaoooo

és csukd rá az ajtót..:DDDD XDDDD

2012. jún. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nekem szakítás után ilyent mondana a csaj akkor tuti nem mennék utána... inkább utánaköpnék
2012. jún. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!