Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátnőm és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm és barátok maradtunk. Fogunk is találkozni. Szerintetek vissza tudom hódítani egyszer?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem. Ne találkozz vele, főleg barátként ne! Maradj a szemében férfi! Ez csak arra kell, hogy ő jobban el tudja viselni a szakítást, amíg talál magának valakit. Meg tud jelenni, elviszi valaki ide-oda, csak épp nem dugtok, mert, "Most már barátok vagyunk!"

Szóval, cimborám, vegyél erőt magadon, és légy férfi, ez a nő neked vagy egészbe kell, vagy sehogy! Amint lesz új párja, hidd el, rögtön nem fogja igényelni a barátságod.

2012. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adatok híján nem tudom, de biztos volt valami oka annak, hogy szakított veled.
2012. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont egy másik szerelem miatt szakított velem, mert azt mondta már nem szerelemből szeret. De én se és ő se akarja, hogy ne találkozzunk. Szerintem azért akar találkozni velem, hogy újra előtör belőle a láng :) Vélemény?
2012. jún. 25. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp se találkozz vele! Mivel a szakítás oka az volt, hogy már nem szerelmes beléd csak mint embert szeret ezért nem valószínű, hogy újra lángra lobbanna benne a dolog. Mi is ezért szakítottunk barátommal mert nem volt már szerelmes és bennem is felmerült ez a "csak barát" dolog ugyan úgy ahogy benned, de beláttam, hogy ezzel csak magamat kínoznám, mert ő tud rád barátként nézni de te
2012. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*többet szeretnél. Felejtsd el ez már halott ügy:/ inkább távozz emelt fővel, főleg hogyha másba szerelmes. Nincs olyan, hogy szerelemből barátság, és ha nála kihűlt a dolog nem is lesz másképp, próbáld meg elfelejteni, tudom, hogy nagyon nehéz de nem tudsz mást tenni. Bocsi az előző vagyok csak véletlen leütöttem az entert.
2012. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ebben a cipőben járok, már inkább jártam mint Te. Csak nálunk még nem volt harmadik. Barátságban szakítottunk, én azt hittem, hogy őt nagyon megviselik a történtek, de közben engem küldött a padlóra, vagy még az alá... Vissza akartam szerezni, de ő nem akarta, beletörődtem... ez úgy három héttel a szakítás után történt tán két hete. Tegnap átvittem neki a cuccait amik nálam maradtak és még a holnapi szülinapjára is kapott ajándékot, ő pedig közölte, hogy összejött egy 34 éves munkatársával. (az exem 21 éves) Mindezek után tegnap este összetalálkoztunk mikor ő futott én meg bicikliztem és pont az orra előtt úgy arcra estem, hogy a balesetire kellett mennem... röviden Fuck My Life!!!

Ne akard az exet jó nem lesz belőle!!!

És bocsi a kisregényéret

22/f

2012. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!