Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt eddig a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legnagyobb csalódásod a párodban a párkapcsolatodban? Hogy dolgoztad fel? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Mikor terhesen először megvert. Mai napig nem tudtam feldolgozni/megbocsátani neki, de mivel a gyermekünkkel nem tudok hová menni, így kénytelen vagyok nála maradni.
2012. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
hogy azt mondta feleséget keres, ennek ellenére 8 éve nem vett még el. Nincs megolva, mert mindig csak "csak egy kicsit kell várni".
2012. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Hogy szülés után megcsalt a férjem és viszonya volt.

Ennek ellenére még mindig szeretem, most próbálunk újra házastársként élni.

2012. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi már nem vagyunk együtt 2hónapja de kiderült hogy lefeküdt az unokanővéremmel és most meg a húgomnak próbál udvarolni. Nem ilyennek ismertem meg.
2012. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Eltavoludtunk egymastol, nem rajtam mulott ez, nem is rajta, tudtuk az okat. Es nem szolt, hogy mar nem birja. Elkonyvelte, hogy en mar nem az vagyok, aki voltam es nem szeretjuk egymast igazan, csak "szuksegbol" maradok mellette es eszkozkent hasznalom.

Egy ido utan viszonya lett es mivel kb a vilag egyik legoszintebb embere volt elotte, igy ez nem csak szimplan duhito volt, amikor elmondta, hanem mar inkabb groteszk es nevetseges.

O maga mondta el, mert egy szep napon tortent valami es raeszmelt, hogy rosszul terkepezte fel az eltavolodasomat, utana meg ugye mar kicsit mas szinu volt a tortenet es nem birt magaval, igy elmondta.

A nagy csalodas egyebkent az volt, hogy nem mondta el nekem idejeben, hogy mitol fel, mit erez, hogy szerinte en hogyan kezelem ot, hanem elkonyvelte magaban. Pedig elotte (es utana is) mindent meg tudtunk beszelni.

2012. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megromlott a kapcsolatunk, erre ahelyett, hogy meg akarta volna oldani, elmenekült, plátói szerelmi viszonyba keveredett egy sráccal, és bemagyarázta magának, hogy a hirtelen fellángolás a sráccal kapcsolatban "nem lehet véletlen"; mindezt nyolc év után. Még nincs megoldva, dolgozunk a sebek gyógyításán folyamatosan.
2012. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy párom volt eddig, ő volt a legjobb és a legrosszabb dolog is az életemben. A legnagyobb csalódás az volt, amikor elkezdett pont ellentétesen viselkedni, mint ahogy megismertem. Olyan volt mintha kicserélték volna a "gonosz ikertestvérére". Szóval 180 fokos fordulat. Az ember akibe szerelmes voltam, ott volt mellettem és mégsem.


Nem tudtuk megoldani. Nem sikerült feldolgozni sem.

2012. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
1 évig és kb 10 hónapig voltunk együtt ami a mai nappal véget ért. Megütött. Többször is. Megcsalt. Ezeket nem tudom megbocsáltani. 1 év után teljesen kifordult önmagából nem is ismerek rá. Mintha kicserélték volna. Mindenbe beleköt mindenért rossz vagyok tök mind1, mit teszek. Mindenért hibáztat. Ami a legjobban bánt, ha valamiről nem tehetek (pl összeveszik a családjával) azért is én vagyok a szemét azt is rajtam vezeti le. Valamilyen mondvacsinált indokkal jön, hogy pl milyen hanglejtéssel válaszoltam és olyan alpári flegma stílusba sértődik meg ezen, hogy én is kiakadok, de ő a végletekig fokozza. Nem annak mondja a baját akivel konkrétan van, hanem engem vádol..
2012. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!