Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez így helyes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így helyes? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Hangos, viccelődős, de sajnos állati könnyen is sértődős 18 éves pasi vagyok. A természetem eléggé rapszodikus.

Január óta van barátnőm, aki nagyon okos, csinos, szép, és eszméletlen jó fej, sok szuper emlék köt minket össze. Általában csak ugratjuk egymást társaságban is, nem mutatjuk ki, hogy komoly a kapcsolatunk.

Decemberben bejött a képbe egy 15 éves kislány, akit nagyon szépnek találtam. Óriási fekete szemei vannak, megfogtak, már amikor a folyosón láttam őt. Egy színdarabban szerelmespárt játszunk el, akkor ismertem meg. Visszahúzódó, félénk, és szerény természetnek találtam, és a szépsége mellett ez úgy hatott, mintha azért nem beszélne senkivel, mintha tisztában lenne az adottságaival.

Elkezdtem vele beszélgetni, nagyon lassan nyílt meg. Párszor együtt mentünk haza a villamoson, szimpatikus volt. A barátnőmmel eközben nagyon jól elvoltunk.

Már facebookon is írtam a lánynak, egyre többet kezdtünk dumálni. Aztán egyszer csak kap egy olyan levelet, amit a barátnőm nevében írtak, és az van benne, hogy szálljon le rólam. Persze nagyon fenyegetően. A barátnőmmel ezen majdnem össze is kaptunk. Tudom, hogy nem ő írta. Meg akartam kérdezni a lányt telefonon, hogy mióta tetszem neki, de pittyegett a telója, így írtam neki. Tisztázni akartam a dolgot, de ő tisztára hülyét csinálva belőlem csak ennyit írt: 'Ez csak egy szerep. Ilyen jó színész lennék? Köszi a bókot!:)' Ezt figyelmen kívül hagyva kis idő után újra írtam neki.

Kezdünk egyre kevesebbet beszélni a lánnyal. Folyton megsértődök rá, ő meg ki akar békíteni. A múltkor is hívogatott, de nem vettem fel, és küldött egy hagpostát, de nem tudtam meghallgatni. Írtam neki, hogy találkozhatnánk, mire egy smiley mellett azt mondta, hogy rendben.

A barátnőmmel is keveset vagyunk együtt, múltkor egy haverjával ment haza, ahelyett, hogy velem jött volna.

Nem tudom, hogy tetszem-e a 15 éves kislánynak, de nekem gyanús. Elég komoly lány, érettebb a koránál, és persze nagyon csinos is, csak félénk, és nagyon alacsony (163 körül), én meg 190cm magas vagyok.



2012. jún. 30. 22:57
 1/4 anonim válasza:
a baratnod alap hnem foglalkopzik veled ha te kislanyoknak udvarolsz.. szegyelld magad. Hagyd beken azt a kislanyt annak meg sok tapasztalatot kell szerezni, es azert mert erett meg buta! :)
2012. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na igen... te jóideje más csajjal flörtölgetsz és akkor még te sértődsz meg, hogy a barátnőd mással megy haza?? Röhejes vagy! Adj egy gigantikus pofont magadnak a nevemben!
2012. júl. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebből számomra nem derül ki a problémád.

Most mit nem tudsz eldönteni, vagy mi bajod van?

2012. júl. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán nem meri bevallani a 'kislánynak', hogy szereti?!

Ember, ne húzd a barátnôdet! Felteszel egy ilyen értelmetlen kérdést az interneten, amikor a válasz ott van a szemed elôtt, de nem viseled el... Nem szereted a barátnôdet. Akkor nem foglalkoznál a 15 évessel.

Mellesleg meg egyáltalán nem kislány. Ha te itt tartasz, hogy a barátnôddel hûtlen vagy, akkor még a kiscsaj is lehet értelmesebb nálad...

Ne haragudj, nem bántani akarlak, csak azt szeretném, ha észrevennéd magad, és gondolkoznál.

Döntsd el, kit akarsz, és ne húzd senkinek az agyát. BARÁTNÔD VAN, ember! Ne hitegesd a kislányt!

Apropo, a 'kislány' szó. Ez olyan lesajnáló jelzô. A kislány a 10 éves unokahúgom. A 15 éves egy nôpalánta, kezeld is úgy!

2012. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!