Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátom. Szeretjük egymást meg minden...csak néha megüt:o vagyis nem olyan erősen (az arcomon) ..de azért meg lehet érezni..a végén meg röhög rajta egy kicsit és látja nekem ez rosszul esik és kicsit fáj is..utánna bocsánatot kér és megcsókol meg ilyenek. Szerintetek mit kéne tennem?:/ szakítsak v ne?:/ meg olyan beceneveket ad hogy pl.:ribi, k*rvák királynője, k*rvi...meg ilyenek:o


Normális válaszokat kérek!!:)



2012. júl. 2. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
mi van veled ember? azonnal szakíts vele, egy órán belül
2012. júl. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én, ha kezet emelne rám valaki, azonnal dobnám. Később még talán agyon is verne, ha elnézed neki. :(
2012. júl. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hátha valakit szeretek akkor nem igazán csapkodom meg nevezem ribinek k*rvának meg stb szerintem hagyd ott a p*csába az ilyen nem férfi aki lányokat pofozgat kezét lábát törném el f*szcibáló féreg
2012. júl. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van. A barátod pszichopata, és biztos lehetsz benne, hogy csak idő kérdése, mikor ver laposra. Az első stádiumban pontosan így szoktak ugyanis viselkedni azok, akik verik a nőjüket.
2012. júl. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem..köszönöm a válaszokat..!
2012. júl. 2. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!