Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni újratalálkozás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni újratalálkozás?

Figyelt kérdés
Kedvesem szakított velem 2 hónap után, mert bár szeret, már nem szerelmes. (nincs 3. személy! ) Tudja hogy meghalok érte, kértem is újabb esélyt, nem kaptam, azt mondta, hogy szeretné ő is, de nem hisz az újrakezdésben. Azóta,2 hónapja nem keres. Nem tudok túllendülni. A hétvégén lesz egy többnapos munkahelyi csapatépítő. Szeretnék menni, de félek, hogy összeroppanok, ha meglátom a kedvesem. Mit tanácsoltok, elmenjek? Az is nagyon átlátszó lenne, ha lemondanám.

2012. júl. 2. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem könnyű a kérdésedre válaszolni. Szerintem menj el, a karriered ne áldozd fel senkiért, pláne olyanért aki elhagyott. Jó messze ülj tőle a buliban, de ha mégis összefutnátok legyél természetes, szólj hozzá mint egy sima régi ismerőshöz.

Semmilyen formában ne próbáld visszakönyörögni magad!!!

2012. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha még össze akarsz vele jönni akkor ne mond le mert akkor látni fogja rajtad h fáj neked de ha elmész viszont azt fogja rajtad látni h erős vagy mielőtt elmész viszont ajánlok neked egy jó hosszú edzést vagy futást h levezezsd az előfeszültséget h ne sírd el magad előtte

és én a helyedbe mikor ott vagyok hozzá se szolnék rá se néznék mert akkor a kedvesed az agyában minimálisan megint elkezd majd téged kívánni ha viszont oda mész hozzá akkor az agyára fogsz menni hidd el én is csináltam már és bejött ;)

2012. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat, igazatok van teljesen, meg is fogadom a jó tanácsokat!

2. Említetted, hogy neked sikerült. Mesélnél róla?

2012. júl. 2. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:

persze :)

volt egy pasim akivel összevesztünk és szakítottam vele majd később rájöttem h nagyon hiányzik

de mikor találkoztunk csak köszöntem neki és mentem tovább meg minden ezt még eljátszottam párszor utána rám írt fészbukon és megkérdezte h mért nem beszélek vele többet

megmondtam neki h azért mert úgy nézek rá mint 1 régi ismerősre majd rá 1 hétre összejöttünk és megkérdeztem h mért gondolta meg magát

azt mondta h mikor nem szóltam hozzá akkor azt hitte elveszített mert már túl léptem rajta és ez ellen lépni akart ezért írt rám fészbukon :)

remélem tudtam segíteni az én kis szerelmi történetemmel :)

2012. júl. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hm-hüm. A baj az, hogy velem a párom szakított. Azért reménykedek egy picit.
2012. júl. 3. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!