Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitas utan a ferfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan a ferfinak rogton egy masik no gyogyir, orvossag lehet? Miert?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 09:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez h*lyeség. Én ismerek olyan csajt, aki egy másik kapcsolatba temetkezett (nem lett jó vége, nem figyelt rám :P)... Ez egy alapvető emberi h*lyeség, amit vagy tudsz kezelni, és egy ideig egyedül vagy és átgondolod a dolgaidat, vagy nem, és szétbulizod (b.szatod, b.szod) magad.

F/16

2012. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az exemrol lenne szo, aki par napjara ra mar egy masik novel volt, hetvegenkent buli es pia ahova ot is vitte.. Mikozben en meg mindig szerettem:(

Az egyik baratom mondta, hogy valoszinu hogy orvossag szamara ez, de nem tudom hogy elhigyjem neki vagy csak meg akart nyugtatni...

27l

2012. júl. 5. 09:43
 3/14 anonim ***** válasza:
Hihetsz neki szerintem, de nem lehet jó érzés ezeket átélni.
2012. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy e miatt a nő miatt szakított veled? Vagy te dobtad őt? Ez komplikáltabb akkor, mert több mindentől függenek a reakciók...

(első voltam)

2012. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hat nekem nem jo erzes az biztos, hogy oneki milyen azt nem tudom..De nekem nagyon pocsek es megalazo, igaz mar szakitottunk, es az is igaz hogy en szakitottam..de mindig is szerettem, csak sosem figyelt ram es mindne fontosabb volt nalam..:(
2012. júl. 5. 09:47
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor ne búsulj miatta :) Próbáld meg lefoglalni magad valamivel, olvasással, zenével, vagy menj el kirándulni, sétálni (ha nincs ilyen meleg :D) És ne törődj vele... lehet téged is akar nyúzni ezzel, vagy csak kiélvezi a dolgokat. Sok sikert :))

(még mindig első)

2012. júl. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
koszi...csinalok mindent, setalok stb de akkor is sz..ul vagyok...
2012. júl. 5. 09:53
 8/14 anonim ***** válasza:
hát ez egy darabig így is lesz, el kell viselni... mindenkinek másmilyen időbe telik "elfelejteni" a dolgokat :) Drukkolok neked, hogy gyors legyen ;)
2012. júl. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hát ha te dobtad, akk nyilván az is benne van h megmutassa h ő jól érzi magát nélküled is, aztán közbe lehet hogy nem.
2012. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Diavolino44 ***** válasza:
Ember tipusa valogtja de, pl ram abszult nem igaz amit az elso irt. Igenis jo gyogyir az uj no. 4,5 eves kapcsolatom utan egy-ket hetre jott a mostani exem akivel 5 evig voltunk egyutt. Most mar tul vagyok fel evvel a szakitason, hogy atgondoljam a dolgokat de felesleges.. Egy uj no torolni tudja a problemakat. S neked is kedves kerdezo, ezt ajanlom, ismerkedj ezerrel!! Hidd el jol fog esni, hogy ujra kivancsiak rad, hogy bokolnak stb. Van akinek evek kellenek mire elfelejt egy kapcsolatot!
2012. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!