Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, mert beteg vagyok. Jól tettem?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy komoly kezelésekre lesz szükségem (rák), de erről nem nagyon szeretnék beszélni. A lényeg, hogy szakítottam a barátommal, mert nem akartam, hogy ő is szenvedjen, nem akartam hogy lássa, hogy min fogok keresztül menni most, ezért azt mondtam, hogy már nem vagyok szerelmes belé, persze az egész szakítást végig sírtam, mert még mindig szeretem..

Ami a legjobban fáj, hogy ő ez ellen nem próbált tenni semmit. Nem is tűnt fel neki, hogy, ha szakítani akarok akkor vajon miért sírok..és nem is próbál megtartani? Én most iszonyatosan kivagyok, azóta nem is keres, nem tudom mit tegyek, szeretnék újra vele lenni, de nem akarom, hogy megtudja mi van velem, és lehet, hogy nem is vagyok neki annyira fontos mint gondoltam, mint azt állította régen... Nem tudom mit tegyek.



23L



2012. júl. 5. 20:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nem, nem tetted jól, még ha ő szakított volna veled, de te miért?
2012. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

sztem nem jól tetted..együtt könnyebb lett volna végigcsinálni ezt az egészet. mesélj el neki mindent, és rendbejönnek a dolgok :)


ja és jobbulást(gyógyulást) neked :)

2012. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
azért mert nem akarom, hogy szenvedjen, nem akarom, hogy aggódjon miattam. A családomat is iszonyatosan megviseli, szeretném megkímélni
2012. júl. 5. 20:05
 4/23 anonim ***** válasza:
71%

késő bánat, mondjuk megkérdezhetted volna... de lehet csak elfogadta h nem szereted, akkor "neked akar jót" hogy nem erőlteti. amúgy meg így is végig lehet sírni a szakítást, mivel az tud fájni, hogy valami megszokott szép kapcsolat most végleg megszűnt. még ha már nem is szereted a másikat.

most akkor döntsd el, hogy szeretnéd hogy megtudja a betegséged (akkor könyörögd vissza magad), vagy nem, akkor meg most már hagyd békén... így tervezted, nem?...

2012. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
ne bántsd már bazz van elég baja. kérdező tedd amit mondtam, és reménykedj :) én am visszavennélek, és végigvinnélek ezen az egészen. hidd el, h szükséged lesz minden emberre akit szeretsz, meg aki téged szeret.
2012. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
nem tetted jól. Ja szeret akkor kitart veled bármeddig és bárhogy. Ha ezért ő lelép akkor nem szeret és egy kömnyet sem érdemelne, max megértést bármilyen fájó is. De nem lépett volna le. Ha nem tiltakozott az sem azt jelenti hohy nem szeret. Szerintem hívd el magadhoz, őszintén mond el az okokat neki. Megérdemel annyit. Te is, ő is. Ha kisétál mehet, ha nem, akklr legyetek boldogok. Jobbulást.
2012. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a bíztatást
2012. júl. 5. 20:20
 8/23 anonim ***** válasza:
azért nem keres mert te raktad ki őt, és tényleg azt hiszi hogy nem szereted, inkább nem akar zavarni. nem jól tetted,butaság volt
2012. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nektek nem fájna, ha megtudnátok, hogy rákos a barátnőtök.. Nem sokkal könnyebb neki, ha nem tud az egészről?
2012. júl. 5. 20:38
 10/23 anonim válasza:
Meg lehet kérdezni,hogy milyen rákról van szó?és,hogy milyen stádiumban vagy.Jobbulást kívánok!Szerintem is butaságot csináltál.Hívd fel és mond el neki azt,amit itt nekünk leírtál.Sok sikert!
2012. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!