Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitottunk barátnőmmel 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk barátnőmmel 1 éve, ő volt a legelső. Minden nap rá gondolok, néha sirok, rosszul telnek a napjaim nemvagyok boldog. Nekem ő az"egyetlen"és ez ellen nemtudok semmit tenni. Találkozni szeretnék vele újra, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ miért szakitottatok , ha nyomos oka volt akkor lépj tovább bármennyire fáj is ha nem akkor békülj ki vele
2012. júl. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyomos oka volt, de valahogy nem sikerül, és valami azt súgja, h a távoli jővőben újra összejöhetünk.
2012. júl. 7. 10:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nyomos oka volt akkor lehet hogy az a nyomo ok a jövőben is nyomos ok lesz majd.., igy szerintem nem érdemes kibékülnötök inkább menj bulizni szorakozni probálj rajta tul lenni és nem agyalni azon hogy mennyire hiányzik foglald le a gondolataid valami mással csinálj valamit
2012. júl. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A nyomós ok nem arra utal h nem illetünk össze, hanem arra h hülyeséget csináltam(nem szeretném elmondani h mit, de nem emgcsalás), de ebből már tanultam és nem teném töbször.
2012. júl. 7. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz bizonyitanod hogy többet nem fog elöfordulni mert tudod azt mondják aki egyszer megtette megteszi többször is de akkor sok sikert hátha sikerül
2012. júl. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha 1 éve szakítottatok, akkor már szarabb a helyzet. Mert nem mehetsz oda, csak úgy, hogy szeretnéd újrakezdeni. Persze meg lehet próbálni, lehet bejön.


De ha nem jön be, akkor embereld meg végre magad és próbálj meg túllépni rajta, bármennyire is fájdalmas. Elvégre férfi vagy...

2012. júl. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

vegyél bátorságot magadon menny oda hozzá beszéld meg vele a dolgokat és majd eldől h mi lesz :)

amúgy hány évesek vagytok?

2012. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
16
2012. júl. 9. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!