Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megvetitek az ilyen lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvetitek az ilyen lányokat?

Figyelt kérdés

3 hónapja dobott ki a barátom, 2 év kapcsolat után, mindenféle elöjel nélkül. Azóta nem is voltam sehol bulizni, mai napig vissza akarom öt kapni, ö volt az elsö nagy szerelmem. A barátnöim tegnap elcibáltak bulizni és ott egy csávó nagyon rámtapadt,aztán amikor kikísért a vonathoz megcsókoltuk egymást, nem is tudom ki kezdte, szerintem mind a ketten akartuk.

Viszont én nem akarok töle semmit, de azt se, hogy olcsó, könnyen kapható csajcsinak tartson. Csak szeretném élvezni az életemet, egyelöre kapcsolat nélkül. Megvettek ezért?

L19



2012. júl. 7. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Azért,hogy vadidegenekkel csókolózol.Dehogy is ez a mai világban ahol nem divat gondolkozni és az erkölcsöt gyakorolni egyáltalán nem gáz.
2012. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Én tuti nem vettelek meg. (a csajcsi fájt -.-")
2012. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs miért megvetni. Nem vagy kapcsolatban, korrekt a viselkedésed.
2012. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elsö válaszoló: pont ez a baj, én általában régimódi, illedelmes és erkölcsös ember vagyok. Nem hordok magassarkút vagy mély dekoltázsos ruhát, tényleg teljesen régi módi vagyok, és én magam megvetem az ilyen könnyü nöcskéket...:S
2012. júl. 7. 12:28
 5/14 AvernusTriad ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy volt egy kilengésed. Semmi vészeset nem tettél.
2012. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem a magassarkú a lényeg attól még lehet valaki normális.Azért mondtam,hogy a mostani világban ahogy látod többen is írták,hogy nem gáz mivel ezt szokták meg sajnos.Szerintem viszont ennek nem szabadna így lennie,mert ugye,ha már itt tartunk akkor mit tiszteljünk egy nőbe,ha tartása már nincsen.Azzal nem csak a tartását veszti el,hanem a nőiességét is egyben.

2012. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vetlek meg érte. Viszont ha esetleg még találkozol vele és ő folytatni szeretné akkor tisztázd a helyzetet, hogy ne legyen félreértés.
2012. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
20%
hova valósi vagy ? eljöhetnél hozzám , én itt megválaszolom neked :D
2012. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Le maradtam arról a részről,ami megvetendő lenne.Bár az exekről érdemes lemondani minél hamarabb.
2012. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem megvetendő, fiatal vagy, élvezd az életet ! persze ez nem azt jelenti, hogy fűvel fával ...

Az exed felejtsd el , gyászold meg a kapcsolatot , aztán ráérsz majd új kapcsolatot kezdeni, ha úgy érzed készen állsz !

Viszont én nem gondolom azt, hogy egy magassarkúban járó lány az nem erkölcsös :D

2012. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!