Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A srác, akivel randizom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác, akivel randizom, előfordul, hogy drogozik. Rossz érzésem van emiatt. Intoleráns és beszűkült vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval heti többször füvezik (bevallja, hogy függ tőle, de abba akarja hagyni), ezen kívül tegnap volt egy goa partin, amin keményebb hallucinogén szereket is bevett. Ilyet állítólag kb félévente szokott. Megpróbálta elmesélni, hogy hogy érezte magát (nem érezte a testét, egy volt az univerzummal meg ilyenek), és nagyon furcsa, rossz érzésem van azóta....Hogy ő ilyen más világokba jár... És elidegenedtem tőle pár óra alatt, miközben ezen gondolkodtam.

Lehet, hogy csak a nevelés és a média okozza, hogy ilyen előítéleteim vannak, és nem annyira szeretnék egy "drogossal" járni? "Drogos"?

És persze ezt közölni vele, hogy nem szeretném folytatni, mert drogozol...

Ti mit gondoltok erről?



2012. júl. 8. 19:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
57%
ÚR ISTEN! NE KÖZÖSKÖDJ DROGOSSAL! pfff ennyire tudj már gondolkodni!!! van millió más pasi! viszlát neki!
2012. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
78%

Nem járnék drogossal. Pusztítsa csak saját magát, ő gondja, de nem akarok egy ilyen párja lenni. Tehát szerintem nem vagy beszűkült.

Neked kell eldöntened, hogy elfogadod-e így is. Mivel az írásodból kiderül, hogy nem, ezért nem értem mi a kérdés? Hagyd a fenébe. Nem fog megváltozni miattad, ebben biztos lehetsz.

2012. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 szamóca.. ***** válasza:
89%
nem is az a lényeg hoyg "drogos"-nak minősül-e. nem a megítélés itt a fontos. (egyébként ogndolom lsd vagy gomba, az pedig már kétségkívül drog). A lényeg hogy más az életstílusotok, és ez baj. az is jelenthet bajt ha a másik mondjuk sokat biciklizik, te meg nem szereted, nem számít hogy miről van szó. Ha dobod, ne azt mondd hogy azért emrt drogos. mndd, hogy más az életviteletek, neked ez íy nem megy. ez korrekt
2012. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
73%

Én gondolkodás nélkül dobnám. Sokan azt mondják, hogy a fű csak fű, nem drog, meg hogy néha lehet, stb...

De ez igenis egy drog, olyan, mintha alkoholista lenne. Nem normális dolog. Én tuti nem maradnék vele tovább, vagy ahogy kiderült, hogy ilyen dolgokkal foglalkozik, nem is beszéltem vagy találkoztam volna vele többször... Nem tudhatod, hogy milyen olyankor. Ha meg beleszeretsz, és ezt elviseled, én nem hinném, hogy le fogja tenni, eljuttok majd oda, hogy melletted is füvezik, vagy úgy van veled, hogy előtte szívott... Szerintem egyáltalán nem normális dolog, nálam tuti "soha többet nem beszélek veled" ok lenne...

2012. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
44%
Az ilyen akaratgyenge emberkéknek bezzeg van barátnőjük... Mit tudnak jobban, mint egy átlagsrác?
2012. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 KMJ ***** válasza:
27%
Szerintem mindenképpen le kell szoknia, és egyébként a média sokat reklámozza a drogosokat, tehát a médiáról is le kéne szokni. Az egészséges erkölcs nagyon jó, de azt az ember nem a médiából tanulja meg.
2012. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
89%
Beszűkült? Inkább normális. Semmiképpen nem járnék drogossal. A srác, aki nagyon össze akart jönni velem, folyton azzal traktált, h az ilyen-olyan gyógyszereire (depressziós volt) amikor alkoholt iszik, mennyire más a tudata és egészen furcsa érzés... egyre inkább lejött nekem, h közel se az az angyali gyerek, aminek megpróbálta beállítani magát. Szóval ő konkrétan nem volt drogos, de már ez kizáró ok volt. Soha nem járnék drogossal és ha nem akarsz te is ott kikötni, ahol most ő van, akkor nagyon gyorsan töröld őt a játékból...
2012. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Én kicsit liberálisabb vagyok, és füveztem már (kb évente 2x), de SOHA nem mennék tovább.

Az életvitelünk tényleg más, mert őt már visszahúzza a fű. Demotivált, nincsenek igazán céljai...

Én pedig keményen tanulok a diplomámért, és egy csomó tervem van.

De már meg is kért, hogy segítsek neki motivációt szerezni (vagy talán én lennék az?) leszokni a fűről, és nem akarok egyszerűen lekopni...

2012. júl. 8. 19:55
 9/37 anonim ***** válasza:

Pff, mintha csak én írtam volna ezt 10 évvel ezelőtt.

Ígérgetett fűt-fát, hogy majd abbhagyja. Szintén demotivált volt, de azt mondta, hogy velem sikerülhet. Aztán mikor felvettek engem az egyetemre, majdhogynem leb*szott, hogy miért alázom meg így.

4,5 évig voltam vele, majd végül rászántam magam és kiraktam.

Bár én lettem volna ennyire "beszűkült", mint te, megkíméltem volna magam pár rossz élménytől.

2012. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Utolsó: csak fűről volt szó? Miképpen befolyásolta pontosan a kapcsolatot?
2012. júl. 8. 20:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!