Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti észrevettétek, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti észrevettétek, hogy egy lány nehezebben teszi túl magát a szakításon, mint egy fiú?

Figyelt kérdés

Jó,nyilván nem minden esetben van így.De komolyan ezt vettem észre.

Mi ennek az oka?

Ha a srác szerette a lányt,hogy tud olyan gyorsan továbblépni?

Fiúk,nektek kb meddig tartott lezárni egy hosszabb kapcsolatot?



2012. júl. 11. 13:29
1 2
 1/19 Diavolino44 ***** válasza:
53%
Szerintem nagyon nincs igazad. 2 kapcsolatom volt Az elsoben 4,5 evig jartunk a szakitas utan 2 hettel mar uj kapcsolata volt. A masodik 5 evig tartott 5 nap alatt sikerult elfelejtenie... Szoval szerintem ez forditva van!!
2012. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én ezzel nem értek együtt. Nagyon rossz volt szakítás után, pedig srác vagyok :)
2012. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő,nem a nemeden múlik
2012. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem nemtől függ. Ember- és kapcsolatfüggő.

Látok hosszú én hónapok óta rinyáló férfiakat... Én pedig nő vagyok, és volt olyan szakításom, amin azonnal túlléptem, mert olyan megkönnyebbülés volt végre kitenni az illetőt (pedig viszonylag hosszú kapcsolat volt), de van egy olyan is, amin nem tettem még túl magam (1 éve), és egy ideig szerintem nem is fogom.:)

2012. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
2012. júl. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ebben az egyénfüggő dologban igazatok van.

Nekem eddig olyan volt,hogy egy srác írta,hogy így szeret úgy szeret(levélben) pár hétre rá összejött az egyik ismerősömmel.

A volt barátom meg kiteszi a szomorú számot szakításunk után,ami szintén ilyen úgy szerettelek és most tök rossz,de pár napra rá meg csajoknak írkál.Semmi közöm már hozzá,de azért rosszul esett.Én nem tudtam volna ezt így ilyen gyorsan.

2012. júl. 11. 13:42
 7/19 anonim ***** válasza:

Ez általában inkább fordítva van. :)

Olyannyira, hogy még a közhiedelem is tud róla: a nő hamarabb feldolgozza, a férfiben tovább megmarad, inkább sérül.

2012. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Hát szinte biztos, hogy a férfiak általában nehezebben teszik túl magukat a szakításon, mint szinte mindenen. Sokkal több a magányosan hosszú ideig, akár évekig gyötrődő férfi, mint a nő.


És ezt saját életemben is megerősíthetem, minden barátnőm hamarabb lépett tovább, mint én, még az is, akit én hagytam ott.

2012. júl. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Hát szinte biztos, hogy a férfiak általában nehezebben teszik túl magukat a szakításon, mint szinte mindenen."

Érdekes... Egyszer valaki (pasi) azt mondta nekem, hogy ne gondoljam, hogy ők is utána hetekig rágják magukat a kapcsolaton, ha vége, mint a lányok. Nekik olyan a kapcsolat, mint a villamos. Elmegy az egyik, azt jön a másik, és ennyi...


De szerintem is inkább egyénfüggő...

2012. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Az átlagember mindenen gyorsan túlteszi magát, abban szerintem nincs különbség férfiak meg nők között. Minden mindegy nekik, olyan szinten vannak az érzelmeik, mint az állatoké. De a férfiak között több, aki érzékenyebb.


De van ilyen nő is azért, ismerek olyat, akinek a balul sikerült házassága után 8 évig nem lett új pasija, pedig csinos nő volt egyébként.

2012. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!