Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk (de mindenki akinek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (de mindenki akinek volt hasonló helyzete)! Ha elköltöznétek Budapestre de rájönnétek, hogy mégis szerettek egy lányt, akivel nemrég együtt voltatok de Bp-től messze lakik, belekezdenétek megint a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Bővebben: a barátom szakított velem több, mint egy hónapja és úgy érzem az volt a hátterében, hogy tudta, hogy ő Bp-re szeretne menni dolgozni és ezért inkább megszabadult tőlem.

Tudom, hogy nem sok esély van rá, hogy eszébe jutok ismét, mert Pesten sok lány van és találhat magának valakit...


De tegyük fel, ha rájönne, hogy engem szeret mégis és velem volt jó, akkor szerintetek belemenne az újrakezdésbe úgy, hogy messze vagyok? (Ha nem mentünk volna szét sztem együtt költöztünk volna fel és én is ott keresnék munkát)



2012. júl. 12. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem mennék vissza.

Bár én lány vagyok.:D

2012. júl. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha szeretett volna akkor vitt volna Téged is... ne áltasd magad :-/ ennek vége...
2012. júl. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is vége, bocsi. :S
2012. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha meg volt az eshetőség, hogy együtt menjetek fel, és mind a ketten ott keressetek munkát akkor miért kellett szakítania? Nem igazán józan döntés ha két ember szereti egymást. Bocsi de ezzel akart véget vetni a dolognak. Ne ringasd magad álmokba:(
2012. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ASOT ***** válasza:
hány km-röl van szó?
2012. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Bp-Szeged távolság, 170 km.


Egyébiránt igazatok van. Utólag rájöttem, hogy ő végig úgy állt ehhez, hogyha lehetősége lesz elmenni, rólam gondolkodás nélkül lemond. Mindig azt montdta, hogy őt bárhová sodorhatja még az élet. (Ahogy engem is, csak én kiállok amellett akivel együtt vagyok)

És ha nem is ezt mondta, de a szakítás valódi oka ez volt.

Neki össze is jött ez a lehetőség. Tudom, hogy az életben minden okkal történik, és bennünket ez a bizonyos élet, most elég határozottan szétválasztott...csak még egyáltalán nem látom ebben a pozitívumot.

2012. júl. 12. 09:50
 7/8 ASOT ***** válasza:

Ennek valóban annyi! kicsit nyers, de vége. És nem elsősorban a távolság.


Hanem ahogyan azt írták, ha szeretett volna igazán...

2012. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 okoska31 ***** válasza:

Bocs, de nem azért szakított veled, mert felköltözött...

ha ez lenne az ok, akkor AZUTÁN szakított volna, hogy felköltözik, és látja, hogy így nem fog menni...

2012. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!