Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni az exem?

Figyelt kérdés
fél éve szakítottunk, az én hülyeségem miatt.. a szakítás után droghoz nyúltam, 2 öngyilkosság, 3 hét pszichiátria.. a lány közben megutált.. szakítás óta nem is láttam de annyira hiányzik, hogy az leírhatatlan.. nem tudom magam túltenni rajta, hogy nincs többé.. nekem csak ő kell senki más.. azóta volt 2 lány de mind2vel szakítottam mert csak ő rá tudtam gondolni.. teljesen belebetegedtem lelkileg és nem tudom mit tegyek..

2012. júl. 21. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
na írd csak le mit szeretsz benne annyira....
2012. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. figyelj, először is, nem fogod tudni elfelejteni, amíg te nem akarod elfelejteni.

Ha a te hülyeséged miatt szakítottatok, akkor javítsd ki azt, és próbálj meg vele lenni, kérdezd meg. Ha nem akar, akkor el kell felejtened. Neked kell akarnod a dolgot. Ne várd, hogy majd hipp-hopp elfelejted. Utálom az ilyen lelkisérülteket. Ne sajnáld magad. Sok csaj van még, akik nagyon jók, és a belsőjük is nagyon jó. Biztos vagyok benne hogy találsz mást. Az ilyen drog, meg egyebek, és öngyilkossági kísérleteket felejtsd el, mert nem leszel tőlük előrébb. Próbálj meg barátokkal lógni, bulizni. Ez szokott segíteni, amikor valaki nagyon a padlón van. :)

2012. júl. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mindent, a szemét, a hangját, a haját, a száját, a stílusát, a családját, ahogy támogatott engem lelkileg mindenben.. áhhh ez megfogalmazhatatlan.. a mai napig azzal párnával alszom amit szülinapomra kaptam tőle (2-en vagyunk rajta)
2012. júl. 21. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha lelki roncsot csinálsz magadból,az csak még jobban a szakadékba taszít,illetve Te taszítod bele saját magadat.Tapasztalatból tudom,mert én is rendkívül depresszíven éltem meg a szakítást életem nagy szerelmével.Lassan eltelt négy hónap azóta,és én csak most kezdem magam összeszedni...de sokkal jobb így.Ezerszer boldogabb vagyok,mint mikor alkoholhoz nyúltam,és sajnáltam magam.Ahhoz,hogy idáig eljussak,fel kellett fognom,és el kellett fogadnom a tényt,hogy Ő nincs többé nekem.Amíg Te ezt a tényt,a valóságot nem fogadod el,és nem emészted meg,hogy ennek így kell lennie,addig csak pusztítod magad.Gondolj arra:Te nem az önsanyargatást érdemelnéd.Neked lelkierőre van szükséged,nem önostorozásra.Addig állj le,míg ki nem nyírod magad mindazzal,amit művelsz.Ébresztő!!!
2012. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ő volt az első szerelmed?
2012. júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen
2012. júl. 21. 17:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon nehezen fogod tudni elfelejteni,ehhez idő kell.
2012. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!