Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás buli előtt vagy után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás buli előtt vagy után?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel szakítani akarok mert pár hét után rájöttem hogy csak föl lángolás volt. A buli alatt meg ebédet értek amire mind ketten hivatalosak vagyunk.


19/F



2012. júl. 22. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elakarsz menni arra a bulira? Most vagy végig szenveded a bulit, vagy pedig tönkre teszed.
2012. júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
buli után.
2012. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább hagynád meg ezt az egy napját jónak... Nem szeretem én se húzni az időt,de nem lehetne másnapra halasztani?:S Még ha szakítanának is velem,legalább ne egy ilyen napon csinálják...
2012. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még bírd ki vele azt a bulit legalább annyi emberiesség legyen benned hogy had érezze még jól magát aztán másnap szakítanál vele. Így neked sem lenne lelki ismeretfurdalásod miatta meg ő sem fogja azt a napot rosszul átélni.
2012. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:
45%
egy utolsó szex után
2012. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Passz, fontos ez az ebéd?

Én mondtam barátomnak, hogy az se érdekel, ha kiszeret belőlem és ki akar dobni, meg minden, de nehogy a vizsgaidőszak közepén csinálja, mert hülyére verem. :D Várja ki, és utána. :D

Ha fontos ez az ebéd, és rossz kedvű lenne alatta, akkor ne tett tönkre.

Bár az is elég tré, hogyha utána dobod ki, de akkor már legalább volt egy jó napja.

21L

2012. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szexeltek majd miután végeztés a szemébe nézel és ezt mondod "hát kislány, ez volt a legénybúcsú"
2012. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Az csak annyira fontos haverom csinálja és barátnőmet is elhivta.

2012. júl. 22. 18:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a "buli" helyett tenném. Vagy előtte való nap.
2012. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!