Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehet újra esély összejönni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet újra esély összejönni? Lent folyt.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 13 hónapja voltunk együtt mikor kiborult és szakított velem.Én 21 ő 17 éves. Nagyon jól megvoltunk, sokat terveztünk együtt még a kapcsolat vége fele is. Azt mondta én vagyok élete szerelme.És énis igy gondoltam. A 13 hónap alatt voltak szar időszakok, sokat veszekedtünk akárcsak most a vége fele is. Volt már hogy egyszer kiborult és szakitani akart, (barátokkal való lógás meg ilyenek miatt vesztünk össze, mivel a bnői megorroltak rá hogy mindig velem volt és ezért gondolom bűntudatot keltettek benne)de utána minden rendbe jött 1-2 hét alatt. Sokszor csúnyán beszéltem vele amit rettentően bánok, de most valamiért nem akarja folytatni, azt mondja szeret még meg hiányzok neki, de hogy nem kell neki jelenleg senki és egyedül akar lenni, és hoogy ennyire még nem volt kiborulva soha. Tudom hogy meg tudok változni de nem akarja elhinni. Azt mondja szar hogy mindig a veszekdések mennek még mostis. Vajon az idő helyreállítja és rájön hogy mégis kellek neki? mennyi erre az esély szerintetek? Nagyon szeretem és nem akarom elveszteni. Válaszokat Előre köszönöm!!!

2012. júl. 24. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld vele megbeszélni, hogy szervezzetek közös programokat, sétáljatok..stb. És ez idő alatt te próbálj bizonyítani és addig tud gondolkodni is. Nem azt mondd neki, hogy béküljetek ki, hanem hogy találkozgassatok. Ez csak egy ötlet, azért remélem tudtam segíteni.

19L

2012. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én szeretném ,de azt mondja nem kéne mert igy nehezebb lesz. Azt mondja minden emléket megtart amit kapott tőlem, és hogy szeret még. A héten pedig már többször mondta hogy már nem annyira bizonytalan meg hogy velem szeretne maradni. De tegnap este jöttem csak haza és nem is irtam neki, hogy hol vagyok. ezen kiakad és ezután egyből az lett hogy nem tudja mi legyen, végül arra jukadt ki hogy nem akrja folytatni. Azt mondtam nem tudja mit hoz a jövő de semmit nem zár ki.Mikor mondtam hogy majd akkor lesz más azon meg kiakadt. Igaz mostmár azt mondja hogy zavarná de nem tilthatja meg. Nem tudom, remélem az idő segít neki mint múltkor :/
2012. júl. 24. 14:10
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok..hát akkor sajnos nincs ötletem. Remélem majd idővel kibékültök, de azt se felejtsd el, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
2012. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt ilyen időszakom a barátommal, amikor folyton bizonytalan voltam, és sokszor gondolkoztam a szakításon. Én nekem volt egy módszerem. Felírtam, hogy mik azok a dolgok, amik miatt szeretek vele lenni, és amit szeretek benne, és mik azok amik miatt nem. És amelyik többségben volt, az nyert.

Jó tanács, ha nem akarod elveszíteni, ne mondj neki ilyet, hogy majd lesz másik, mert azt bizonyítod neki, hogy nem fontos. H kiborult mert nem írtál, azt mutatja, hogy még fontos vagy neki és szeret. Beszélgess vele minél többet, érdeklődj tőle, hogy mi az amiben változtatni kéne mindkettőtöknek, mert egy kapcsolat két emberen múlik. Beszéljétek meg a gondokat, és ne meneküljetek. Bár 17 éves és ilyenkor még hajlamosak a lányok a gyerekes viselkedésre, de ha szeret,és te is szereted, akkor küzdjetek egymásért. Sok sikert! Ha kérdésed van írj priviben. :)

2012. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pont igy mentunk szet mi is a baratommal nem reg:S mar nem lehet megjavitana sajnalom...
2012. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!