Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és a barátom 3 hónapos együtt járás után dobott, egy másik lány miatt. Azt mondta, hogy azzal a lánnyal egy ideje beszélgetett, és hogy az a beszélgetés sok mindent megváltoztatott benne, ezért döntött úgy, hogy szakít velem. Mondta, hogy lehetünk barátok, de őszintén szólva én nem tudom, hogy mit tehetnék... Szeretem még mindig, ez az érzés egyik percről a másikra nem tud megszünni... Elmondtam neki, hogy még mindig hiányzik, és szeretem de ő csak annyit, mondott hogy első komoly barátnőnek jó voltam... Rosszul esett nagyon... Még mindig fáj. Ti mit mondanátok neki? Mit tennétek a helyemben?

2012. júl. 24. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
semmit nem kell mondanod :) csak meg kell próbálnod boldognak lenni. nélküle. lófrálj a barátnőkkel, foglald el magad :)
2012. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hülye gyökér!


Nyílván nem szeretett és csak rajoskodni akart veled.

Sajnálom:(

2012. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így jártál, és elhiszem, hogy fáj, de tovább kell lépned. Fogd fel úgy, hogy nem érdemelt meg téged, és hogy lesz helyette más, aki sokkal jobb lesz, és értékelni fog téged. Az idő majd segíteni fog. Ez nagy közhely, de igaz. Ez a "legyünk barátok" meg... Szóval nem tudom, de esetleg a lelki szemetesládája lennél, ha a másik lány mondjuk megbántaná őt? Vagy mégis mit gondolt, hogy majd úgy tesztek, mintha semmi sem történt volna korábban? Én a helyedben hanyagolnám őt, ne feltétlenül szakítsd meg vele a kapcsolatot, de ne is foglalkozz vele, ne keresd, nincs értelme. Most az lenne a fontos, hogy ki tudd adni magadból a fájdalmadat. Sokat segíthet, ha mondjuk összeültök a barátnőiddel egy beszélgetésre. Sok sikert a továbblépéshez, és biztosan jönni fog valaki, aki sokkal jobb lesz nála.
2012. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pendulum92 ***** válasza:
Felejtsd el, figyelj magadra, próbálj ne arra gondolni.Ha egy másik lányért dobott, nem neked szánta az ég! ;)
2012. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolj mindig arra hogy azt mondta, hogy első komoly barátnőnek jó voltál. Így előbb utóbb haragudni fogsz rá, mivel ez nekem kicsit úgy tűnik hogy kihasznált és sokra nem tart téged. Meg 3 hónap neki már komoly kapcsolat? Nem mondanék neki semmit, nem is keresném, sőőőt még ha nagyon is fáj, de erősnek és vidámnak mutatnám magam. Az sokkal rosszabb mintha látja hogy sírsz utána, mert akkor ő büszkén ki tudja magát húzni és mondani, hogy nézzétek azt a lány miattam ilyen, milyen f*sza csávó vagyok. Ha mosolyogsz és le sem tojod a fejét akkor viszont koppan, mert látja hogy nélküle még boldogabb vagy. Elmúlik hidd el, engem 1 hete hagytak ott, 2 év 9 hónap után...Erős vagyok, nem sírok, pedig fáj. De az élet rövid. Te pedig 15 évesen még semmiről nem vagy lemaradva. :) Kitartás és pozitív gondolkodás :D 24/N
2012. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kb 10 meter tavolsagol kezdjel el szaladni es tiszta erodbol rugd tokon. Meg ez sem annyira szemet dolog, mint amit o mondott, de legalabb kicsit lelekben megvigasztalodsz.
2012. júl. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tudom, hogy nem vigasz de velem is kb. ilyesmi történt csak kicsit több együtt töltött idő után..csak annyit tudok most írni, hogy egy gyökér f*szfej.. a volt barátommal az élen..

15/L

2012. júl. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!