Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek van igazság ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van igazság ebben a képben? (általában)

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 26. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én csak a női oldalban tudok segíteni, ugyanis, az nálam pont így volt. :D
2012. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
fickó miért örülne annak ha szakítanak vele? megint egy hülye kép amit gondolom egy 14 éves izé csinált.
2012. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Légyszi olyat ne írjon senki,hogy ez emberfüggő..stb.Ezt én is tudom.

Az érdekelne,hogy nálatok hogy volt,vagy mit láttatok az ismerősöknél?

2012. júl. 26. 17:59
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem semmi igazság nincs benne... abszolut személy és kapcsolatfüggő a dolog, nem azon múlik hogy ki férfi és ki nő... valaki könnyen túlteszi magát valaki nem. valaki előbb valaki később, nem lehet általánosságba elmondani hogy a férfiaknál igy a nőknél meg ugy
2012. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 ASOT ***** válasza:

ez hülyeség így...

mindenkinél más..


van aki szakít fellélegzik és nincs olyan h most rosszabb vagy maga alatt van vagy depis...van akinél meg igen...emberenként változik.

2012. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

zóna pocok,te hol látod ott,hogy ki szakított kivel?:D


18:01

Olvasd már el amit írtam egyel feletted légyszi...:D

2012. júl. 26. 18:05
 7/12 A kérdező kommentje:

ÁÁ olvassátok már el,hogy mi az ami érdekelne engem...:D

Saját tapasztalat érdekel,nem ez,hogy kapcsolat/emberfüggő stb....ezt tudom magamtól...

2012. júl. 26. 18:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Az sincs benne, hogy a gyerek szakított a csajjal... maximum akkor örül neki ha ő szakítana, tehát a kép azt mutatja, hogy a csávó szakít mindig a csajjal és ezzel összetöri a szegény lány szívét a kegyetlen szívű csávó:(... ez a kép ezt mutatja, 10-en éves gyerekek meg ezen nőnek föl, szép, mondhatom. Áh, hülyét beszélek.
2012. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálam nem így működik, és most éppen sem így van 21/F
2012. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor?
2012. júl. 26. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!