Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen szöveggel szakítasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel szakítasz hogy ne bántsdmeg a másikat?

Figyelt kérdés
:/

2012. júl. 26. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szöveggel mondod meg a hároméves kisgyereknek, h ráléptél a kedvenc játékára, ami ripityára tört, úgy, hogy ne legyen szomorú?

Na ugye!


De am legyél őszinte, az okozza a legkevesebb fájdalmat...

2012. júl. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:

jajj istenem...mindennapos kérdés...akkor egy mindennapos válasz:


nem tudsz úgy szakítani, sehogyan sem , hogy ne bántsd meg a másikat!

Mert az eredmény ugyanaz! hogy vége!

2012. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy ne bántsd meg a másikat, inkább összese jöjj vele, ha szakítás a vége. Nincs olyan szöveg, amivel ne bántanád meg.
2012. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Helyzetfüggő. De egyetértek az előttem szólókkal, bármit és bárhogy mondasz, az fájni fog.

Legjobb, ha nyíltan megmondod, miért hagyod el. Persze nem dühösen a fejéhez vágva a vétkeit. A legtöbben kifejezetten igénylik az őszinteséget. És be ne nyögd, hogy "barátok lehetnénk azért", még ha így is érzed, mert erre az emberek 99%-a harap. Ha minden úgy akarja, úgyis jóban lesztek később.

2012. júl. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő... Ha valaki bejelenti, hogy megcsalt, még egy vázát is hozzá tudnék vágni szerintem, akkor nem érdekel, hogy mennyire bántom meg, szerintem dühömben bárminek elmondanám... Ha pedig mondjuk elmúlt a szerelem, akkor leülnék vele beszélni, mindenképp személyesen, ami manapság a fiataloknál egyre kevésbé divat, hogy ez a helyzet, így érzem, nem szeretném átverni, úgyhogy hagyjuk ezt.
2012. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak ne üzenetben szakíts :D tudom ez olyan alapnak tűnik, hogy élőben de vannak olyan görények(már bocs a kifejezésért) hogy üzenetben szakítanak a párjukkal közben pedig nem is laknak messze egymástól...
2012. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg lehet. Mivel sohasem voltam szerelmes, soha nem volt senkim, így nem is vágtam ki senkit sem. De az biztos,hogy ha lenne, biztos,hogy sohasem csalnám meg. Tisztelném annyira. Ha meg már mennék félre mással, akkor leüllnék vele, és szépen bájosan leépíteném a fenébe. A következő módon: Szóval, leüllsz vele, kicsit előgyúros, megsímogatod, utána nagy kenetteljses tekintettel előadod neki,hogy én annyira becsüllek, hogy soha nem csaltalak meg téged, de az a helyzet ,hogy elmúlt a szerelem, már csak barátként tudok rád tekinteni. Sajnálom, szeretnék veled szakítani. Ennyi. Erre nem érzi majd magát alsóbbrendűnek, kihasználtnak, nem gázolsz az önbecsülésébe. Azt tudomásul kell venni, ha már elmúltak az érzelmek, nincs meg a tűz, hálából meg barátságból nem kell boldogtalan viszonyban tovább élni, ki kell szállni, mert egy életünk van, és ott kell keresni a boldogságot, ahol éppen terem. Míg nem vagy házas, válogathatsz, mint tót a vadkőrtében. Utána már kicsit pofátlanság, ha fennvan a gyűrű, de vannak jószerivel, akik úgysem restek ki basz ni a megunt társat. Ez van, kemény az élet.
2012. aug. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!