Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A felszínes lányok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felszínes lányok hogy kezelik az ilyet?

Figyelt kérdés

szóval azokra a lányokra gondolok akik felvállalják hogy csak jóképűvel képesek járni(legalább egyenesek, ez is becsülendő)

szal:összejönnek egy jóképű sráccal aki úgymond megfelel nekik.Ezt a srácot teszem azt szétverik utonállók,vagy inkább balesetet szenved összetöri az arcát megég ..lényeg hogy oda a szépsége...

ilyen esetben a kórházi ágynál szakítanak vagy várnak 1-2 hónapot és utána dobják valami alibiindokkal???



2012. júl. 29. 00:04
1 2
 1/11 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
56%
Attól függ mennyire szerelmesek...
2012. júl. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ja szerelem itt nem feltétlenül játszik
2012. júl. 29. 00:19
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fontos a helyes külső, de azt hiszem, nem tudnám ilyesmi miatt dobni.


Összejövésnél fontos, mert nem tudok vonzalmat érezni egyébként, de ha megkedveltem, akkor (bár tényleg sose történjen ilyen) akár kezét-lábát elveszthetné, akkor sem hiszem, hogy képes lennék szakítani vele.

2012. júl. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
úristen... már nem azért, de ez szánalom...
2012. júl. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kicsit azért várnak szerintem, és valami másra fogják! De ugyanezt tennék a felszínes fiúk is ha a barátnőjükkel történne valami!


F 31

2012. júl. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem attól fügnne h mennyire szeretem:)

Ha még kapcsolat elején lennék és nem szeretném akkor szakítanék vele de maradnánk barátok:)

2012. júl. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha már felvállalják, h a külsőre mennek, akkor sztem elég hamar szakítanak. Egyébként minden lány a külsőre megy, csak a többség nem ismeri el. Aki tagadja, az a rosszabb, az kicsit később dobja kamu szöveggel.
2012. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem ennyire egyszerű ez. Nem hallottad még, hogy "külső megfog, belső megtart"? Talán sosem tetszik meg olyan, akinek nem jó a külseje. De később, ha megszoktam, megszerettem, akkor már másképp veszi az ember, főleg ha önhibáján kívül történik vele valami.
2012. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hallottam már a mondást, de lányoknál úgy működik, h külső megfog, külső megtart ;)
2012. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez bizony elég nagy fordulat, ahhoz képest, hogy pár év(tizede?) még az a mondás járta, hogy a lányoknak csak a benső a fontos.


Persze, kimondatlanul is tudta mindenki akkor is, hogy nem egészen így van. :)

2012. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!