Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg csak akkor lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak akkor lehet elfelejteni egy kapcsolatot ha mással vigasztalódunk?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított velem a párom akivel 4 évet voltunk együtt, jelenleg nem tudok más férfiakra ránézni, még mindig rettenetesen szeretem őt. Addig nem is fog elmúlni a fájdalom míg valaki mást meg nem szeretek?

2012. júl. 31. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A rövid kérdésre igen a válasz, mert a boldogtalanság kulcsa, egy boldogság :)) Ha mondjuk dobott a barátnő, keresni kell valami hosszútávú örömforrást, amelyben teret kap a társaság is. (az ember társas lény, és egy fontos kapcsolata megszűnik ilyenkor). Nem feltétlen egy másik férfi/nő.

F/16

2012. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem így van. Sőt az a legrosszabb ha valakivel csak azért jössz össze h vigasztaljon. Majd egy idő után el fog múlni a fájdalom és akkor készen leszel 1 új kapcsolatra. Addig ne eröltesd mert semmi jó nem sül ki belőle
2012. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem is jönnék össze senkivel sem csak azért, hogy vigasztalódjak. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy ha esetleg csak jóval később kopogtat az új szerelem akkor addig mindig rosszkedvű leszek?
2012. júl. 31. 11:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem leszel mindíg szomorú. Keress magadnak egy hobbit. Az eltereli a figyelmed, de az idő amúgy is könyebbé fogja tenni és egy idő után már nem fog fájni
2012. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Hülyeség. Azzal csak tárgynak használod a másikat, ha csak a saját érdekeidre fordítod.

Én több, mint egy éve szakítottam az exemmel (igazából ő is dobott, meg én is dobtam...mai napig nem értem, hogy hogyan is történt) és azóta sincs senkim. És mégis túl vagyok rajta, bár nagyon nehéz volt.

Előbb magadban kell lezárni és utána mások fel nyitni.

Ne gondolod, hogy maradéktalanul elmúlik. Nem fog. Akkor sem, ha lesz más. Szóval ilyen alapon akár két héttel a szakítás után rohanhatnál máshoz.

Ha igazán komolyak voltak az érzelmeid iránta, akkor örökre benned marad egy kis része. Ezt nem lehet kiölni semmivel és senkivel.


24/n

2012. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szakítottam a barátnőmmel két év után, elvileg egy másik lány miatt. Gyakorlatilag meg ha szerettem volna, akkor senki nem tudott volna belekavarni. Most mehetnék a másikhoz, de szerintem nem fogom tenni, mert nagyon gyászolom az eltemetett kapcsolatom és elkezdtem meggyűlölni a másik lányt emiatt, pedig szegény ő sem tehet semmiről.
2012. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vki v vmi de kell helyette ;)
2012. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én egyedül illetve a barátaimmal vigasztalódtam, mi áprilisban mentünk szét, mi is közel 4 évet voltunk együtt

már elmondhatom, hogy jól vagyok, azt hiszem nyitott is egy új kapcsolatra:)

majd neked is elmúlik és rá fogsz tudni nézni másokra is

2012. aug. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!