Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsaltam a barátnőm, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőm, de nem érzek semmit. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Eléggé berúgtam egy buliban, 2 csajjal smároltam, és az egyik le is sz*pott utána. Nagyon fura, hogy nem érzek semmilyen bűntudatot, teljesen semlegesen hagy, viszont tudom, hogy a barátnőmet nagyon összetörné, ezért semmiképp sem akarom elmondani neki. Több éve együtt vagyunk, egymással vesztettük el a szüzességünket. Szerintetek mit lehet tenni ilyenkor / miért nincs bűntudatom?

2012. aug. 1. 10:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
vagy nem szereted már vagy egy kö.csög f*sz vagy aki csak kúrni akar a csajokkal...
2012. aug. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Ha együtt vesztettétek el a szüzességeteket, akkor vagy érzéketlen vagy (mint én :D), vagy már nem szereted.
2012. aug. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha megmondod neki, hogy megcsaltad akkor van bűntudatod mégpedig nagy, amit át akarsz hárítani rá. Nem azzal van a baj, hogy leszoptak az a te sarad, örülj neki azt csinálsz ezzel az élményeddel amit akarsz de ülj le a lánnyal szépen és mond meg neki, hogy nem szereted és nem akarod rabolni az idejét. Ennyi! Nincs jogod ahhoz, hogy ha te már ennyire szar ember vagy aki nem mutat semmi tiszteletet a másikkal akiben megbízik akkor ne rabold az értékes idejét mert neki joga van a boldogsághoz de nem veled. Legalább ennyit tegyél meg érte ha már az életben használható dolgot nem tudtál neki adni. Összefog törni igen de minden elmúlik... majd túlteszi magát rajta ez az ő élete nem kell sajnálni, főleg ha nem szereted.

Ha vele maradsz akkor pedig csak sajnálni tudom szegényt...

2012. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 intrepid ***** válasza:
38%

Tulajdonképpen az a két csaj a buliban megerőszakolt téged, mert kihasználták a tudatmódosult állapotodat, hogy nem védekezel. Az orális, Clinton óta tudjuk, nem számít komplett szexnek. Tehát ne legyen lelkifurdalásod.

- A két kiscsaj telefonját nem adnád meg?

2012. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert totálisan érzéketlen vagy és már nem szereted a párodat. Ennyi. Ha akár csak egy kicsit is szeretnéd a barátnődet, biztos téged is jobban érdekelne a lelkivilága és nem vennéd őt ennyire semmibe.
2012. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Plusz, ha igazán szeretnéd a barátnődet, tisztelnéd őt annyira, hogy nem hazudsz neki... ja, és hogy nem csalod meg. Érdekes. Én lehetek bármilyen hullarészeg, azt azért csak észreveszem még teljesen bepiált állapotban is, ha egy vadidegen csaj csüng a farkam végén...
2012. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

talan kihult a kapcsolat, azert gondold at...

de ha ujra atfutna az agyadon h megtedd, akkor hagyd szegeny lanyt, mert jobbat erdemel nalad.:)

2012. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem szereted a csajod ez egyértelmü inkább hagy el
2012. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
vannak emberek akiknek nincs bűntudatuk!! nem vagyunk egyformák ennyi...
2012. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
Intrepid ezen besírtam. Elviselhetőbbé tetted a napom.
2012. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!