Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ekkora szakítás után békülés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora szakítás után békülés lehet ebből még jó kapcsolat?

Figyelt kérdés
Tehát kb tegnap elött dobtam én ki a barátnőmet(nagyon csúnyán) 7 hónap után ő még szakítás közbe is ölelgetett meg minden, nem csaltuk meg egymást egyszer se...az egészet az váltotta ki ,hogy nagyon sokat veszekedtünk a barátai miatt meg minden miatt...az első napban nagyon jól éreztem magam szó szerint boldogságot éreztem ,hogy már nincs ,de másnap felkeltem és majdnem össze estem annyira hiányzott ő egésznap könyörgött én meg csak tettem a fejemet...aztán másnap meg én könyörögtem egésznap..és aztán elmentem a munkahelyére és ahogy megláttuk egymást puszi minden elmentünk egy külön helyre megöleltem és elsírtam magam utánna ő is bár próbálta vissza tartani...utánna már azt terveztük mikor találkozzunk én mondtam neki ahogy jó neki most kicsit ülepedjenek benne a dolgok megbeszéltünk mindent és elkezdtünk csókolozni alig tudtam eljönni onnan meg ős is akarta volna legszívesebben , hogy ott maradjak...most egyáltalán mi ez? ezt már lehet békülésnek nevezni?

#szakítás #békülés.
2012. aug. 1. 14:33
 1/6 A kérdező kommentje:
ő 25 én 19
2012. aug. 1. 14:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, tény, nem tudtok egymás nélkül meg lenni. Sztem nem csak megszokás, tényleg szeretitek egymást. Problémára meg mindig van megoldás..
2012. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezért tartom abszolút idióta megoldásnak azt, hogy jön egy kis probléma és akkor fúú rögtön szakítsunk... Mert úgy is csak bőgés lesz a vége. Miért nem lehet már csak akkor szakítani, ha nagyon muszáj, ha elmúltak az érzések és egyértelmű, hogy vége!?

Vele kell megbeszélned, hogy kibékültetek-e vagy mivan, hogyan tovább, ahogy azt is, hogy ettől még a régi dolgok ugyanúgy ott lesznek, ami miatt lehet veszekedni, gondolom három nap alatt a haverjai sem cserélődtek le, tehát a problémákat is meg kéne oldani, mert ha csak egymás nyakába borultok, az nem old meg semmit.

2012. aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

szakítás után a barátai is hátba szúrták...nekem írkáltak nem neki, hogy mivan stb..

és ő is kivan miattuk nagyon most még velük is rendezi a dolgait de még beszélni sincs kedve velük..

2012. aug. 1. 14:51
 5/6 A kérdező kommentje:
eddig se volt velük annyira jóba , egy barátja volt akibe tényleg megbízott én az miatt is támadtam már a végén de ezt már megbeszéltük, nem tudom mivan nagyon kivagyok meg ő is de szeretjük egymást és szinte tudom ,hogy megint együtt leszünk de igen tényleg ott vannak a régi érzések is és félek is picit de semmikép nem tudok róla lemondnai és szerintem ő se rólam..
2012. aug. 1. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, kibékültetek..

Élvezd ki a pillanatokat, élvezd, hogy vele vagy és add át magad a boldogságnak. Egyszer élünk, ne a hibákat keressük és, ha adódik egy kis gond ne szakítsunk. Csak légy boldog! A szerelemben picit önzőnek kell lenni.

2012. aug. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!