Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátnőmmel mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel mit tegyek? Meg éri e újra kezdeni?

Figyelt kérdés

úgy kezdődött az egész, hogy 4 hónapig ő "udvarolt" nekem aztán összeáltunk bár eleinte nem akartam 7 hónapig voltunk együtt nagyon sokat veszekedtünk...3 szor megütöttem a legutobbi sem volt régen még mindig ott a helye az arcán..

De nem dobott ki egyik pofonért sem...nem csalt meg én sem őt a kapcsolat alatt a barátjai miatt veszekedtünk a legtöbbet, tudom pár a pofonnál vége kellett , hogy legyen volna de valamiért nem dobott ki.

És most utoljára a pofon miatt, hogy ő mennyire kivan elment a barátjaival csak úgy egy szó nélkül bulizni másnap elmondta azért, hogy kiméljen(nem csalt meg)

De annyira felidegesített, hogy kidobtam az első nap jól éreztem magam boldog voltam! másnap meg úgy hiányzott, hogy az nem igaz aztán mondta, hogy találkozzunk találkoztunk megcsókóltuk egymást megöleltük én elsírtam magam utánna meg ős is bár próbálta vissza tartani ,hogy ne lássam rajta, hogy hiányzok neki.

De most megírtam neki este felé ,hogy ha tényleg annyira fájt volna neki az a pofon és szeret akkor hozzám jön le.

Aztán felhívtam össze zavartan ,hogy ne is figyeljen arra amit írtam...ő fél ,hogy ugyan olyan lesz a kapcsolat mint ez elött de szeret! én meg tudom magamba, hogy nem lesz olyan én is szeretem őt...

És nem tudom most mi lesz azt beszéltük meg, hogy holnap megint találkozunk de nem akarom, hogy az higgye,hogy futok utánna ezért lehet,hogy pár napig nem keresem...mit csináljak?? én 19 ő25 éves



2012. aug. 1. 22:34
 1/5 A kérdező kommentje:
helyes írás miatt bocs széjjel vagyok..:S
2012. aug. 1. 22:37
 2/5 anonim ***** válasza:
ez igaz sztori öreg?
2012. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha újra járni szeretnél vele, akkor valóban nagy ötlet inkább nem keresni és nem találkozni, meg azt mutatni, hogy te nem futsz utána, ehhez gratulálok. Ha nem jön ösze, azt természetes szelekciónak hívják. Amúgy meg még éretlen vagy hozzá, vagy úgy általában a kapcsolatokhoz. Igenis a férfinak kell futnia a nő után!!!!

De amúgy szegény lány, remélem, hogy többet nem találkoztok tényleg. Nőt megütni, egyébként is. A te fajtádat nem nevezném férfinak...

2012. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Remélem többet feléd se néz.Nem is tudom hogy egy 25 éves nő ezt hogy engedhette...
2012. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csira vagy haver :) szerintem legyél homi :) az lenne mindenkinek a legjobb őket verheted, meg a kis csapszegedet :)
2012. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!