Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kidobtam a barátnőm de vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobtam a barátnőm de vissza akarom szerezni van még remény?

Figyelt kérdés

7 hónap kapcsolat után amibe minden ami rossz benne volt amit el tudtok képzelni(megcsaláson kívül)

És minden jó is...És nem éreztem jól magam a kapcsolatban elküldtem. Utánna ő könyörgött nekem másnap, hogy találkozzunk stb..utánna meg én és nyeregbe került-.találkoztunk és mind kettőnk elsírta magát, olyan volt mintha kibékültünk volna csókoloztunk minden és elmondtuk ,hogy hiányzunk egymásnak.

aztán beszélgettünk facebookon telefonon(tudom hiba) és most meg olyan mintha ő dobott volna engem megbeszéltünk egy időpontot , 2 nap múlva eljön és beszélünk, én javasoltam, hogy addig ne is beszéljünk egymással semmilyen féle formában. Ő dolgozik én nem ő könnyebb helyzetben van legalábbis úgy érzem nekem nagyon hiányzik és mindenképp vissza akarom kapni..és ő is szeret engem de azt mondta fél ,hogy olyan lesz mint elötte. Én minden bűnömet megbántam amit tettem és tudom, hogy nem tudnák már olyan lenni mint régen vele.

Tehát , most hiába mondta biztosra, hogy eljön és megbeszéljük, amúgy nem könyörögtem ki ,hogy jöjjön..de mégis attól félek ,hogy nem fog, ha más csak azért nem ,hogy megszívasson, hogy mégjobban megbánjam a bűneim. De lehet direkt fog késöbb jönni de ,ha egy hét elmúlik és mégse jön akkor én mindenképp fogok keresni nem bírom egész egyszerűen...ő 25 tehát sokkal tapasztaltabb mint én volt egy 9éve párkapcsolata elöttem én meg 19 vagyok.



#szakítás #vissza szerzés.
2012. aug. 2. 23:03
 1/6 A kérdező kommentje:
helyes írás miatt bocs, szét vagyok:/
2012. aug. 2. 23:05
 2/6 anonim ***** válasza:
VAN! DETTO SZITU VOLT ÉS VISSZAFOGADOTT! MERT SZERET!:)
2012. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyökér vagy! Azt ugye tudod? Az újrakezdésben én mindig kételkedem. Nem hiába. Egyébként egy kicsit rosszul érezném magam ha 6 (HAT!!!) évvel idősebb lánnyal jönnék össze, de ti tudjátok. Felejtsétek el egymást. Ez a kapcsolat nem lesz ugyan olyan.
2012. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ugyan olyan ne is legyen...max jobb.
2012. aug. 2. 23:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a 6 év a lány javára, ez nálam kiverte a biztosítékot... Mi vagy te a kapcarongya?! Térjél már észhez férfi létedre!
2012. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan kiröhögtek már titeket az intelligencia hiányos emberek a korkülönbség miatt, főleg hogy a lány javára 6 év. Lehet hogy csak szánalomból volt veled, mert az ő korosztályában nem járt sikerrel.
2012. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!