Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Első szakítás után minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szakítás után minden kezdődik újra?

Figyelt kérdés

Mondjátok: a második / harmadik, stb kapcsolat is lehet olyan szép, akár szebb mint az első?

Most úgy tűnik a nagy Ő-t vesztem el, akkor is ha a személyiségét nem akarom elfogadni... Lesz másik nagy ő?


Meg kell lépnem életem első szakítását. 1 éves kapcsolat, 20 vagyok, fiú.

Nekem úgy tűnik ő az első igazi szerelmem, együtt él(t)ünk, de nem jött össze, sok veszekedés, alapjaiban eltérő személyiségek vagyunk. Szeretjük egymást, de ami most van az talán már nem igazi szerelem. Nem jövünk ki, elszakadni viszont mindkettőnknek nagyon fáj....


Köszönöm



2012. aug. 20. 11:17
 1/2 anonim válasza:

Biztosan lehet, de persze ehhez az kell, hogy megtaláld azt akivel neked megfelel. Ami persze lehet, hogy nem fog rögtön jönni.

Szerintem gondoljátok át, hogy biztos vége-e a mostaninak. Attól, hogy különböztök, még simán kiegészíthetitek egymást. Nem mindig a szakítás a legjobb. Érdemes harcolni egymásért, ha tényleg az első "igazi szerelem".

Üljetek le és beszélgessetek, hisz ez az egész alapja. Ha pedig már megbeszélni nem tudjátok, akkor tényleg tovább kell lépni.

Ne félj az újtól! Eleinte talán nehéz lesz, de szakítani sosem könnyebb. Egy új kapcsolatba pedig már egy kicsit tapasztaltabban mehetsz bele.

De egy ember sem egyforma ezt jegyezd meg! Egy szakítást jól át kell gondolni, hogy aztán később ne bánd meg, hogy vége lett, és ne sírd vissza ezt a lányt.

2012. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom írni,mint az elõttem lévõ.Beszéljétek meg, mérlegelj magadban és dönts. Egy új kapcsolat még furi lesz az eléjen,de ne félj tõle:) sok szerencsét!!

18L

2012. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!