Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ezt miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brigikee14 kérdése:

Szerintetek ezt miért csinálja velem az exem? :/

Figyelt kérdés
Egy hete szakított velem a barátom..azt mondta hogy legyünk csak barátok , nem szeretne rosszban lenni velem. Most elmondta hogy kicsit hiányzok neki de akkor sem néz úgy rám.El akar majd jönni a sulimba hogy találkozzunk..és megölelhessen...Még érez valamit vagy szerintetek mit akarhat..? :/ :|

2012. aug. 20. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen tud elszakadni, de amint lesz más lány a látóhatáron, le fog szarni téged.


Épp ezért ne hagyd magad, és ha eljön hozzád, akkor mond meg neki, hogy ő akarta, hogy vég legyen. Ha így akarta, akkor legyen is így. (légy következetes)


24/n

2012. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Brigike, most mi nem világos?

"Most elmondta hogy kicsit hiányzok neki de akkor sem néz úgy rám."

Hiányzol neki. Ennyi.

Ezek a nők..! :D /L :-)

2012. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
semmit. Zárd le a srácot. Múlt, elmúlt. Ő szakított veled. Ne foglalkozz vele. jobbat érdemelsz.
2012. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már van más lány aki tetszik neki.. éppen ezért nem értem tőlem még mit akar..:|
2012. aug. 20. 13:48
 5/8 anonim ***** válasza:
b*szogat
2012. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk barátságot. Néha nyugodtan veheted szó szerint, amit mondanak.
2012. aug. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem akar semmit csak (szex)barátságot.

én exem is ezt csinálta, legyünk baráttok, hiányzok neki stbstb.

lett neki barátnője, azután is. jó, akkor már nem volt köztünk szex de képes volt eljönni hozzám csak hogy lefeküdjön az ágyamba és ölelgessen (ruhástul).

azt hiszem, akkor már valami pótanyuka voltam vagy nem tudom de belefáradtam és véget vetettem ennek mert én többet éreztem és nem vezetett ez sehova csak bánatot okozott

2012. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak hiányzol neki, mert hozzá van szokva, hogy együtt vagytok kész ennyi, de ne hagyd, hogy ezt tegye veled, mert amint jön egy másik nő, elhagy újra és neked az nagyon fog fájni :/

19/L

2012. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!