Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ilyen velem a pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem a pasim?

Figyelt kérdés
a barátommal 1 hónapja vagyunk együtt,az első hetekben jobban rám ért,de msotanra...az utolsó pár napban mindenfélét mondd,hogy vendégei lesznek,meg megy el minden felé.nekem mindig rá kell érnem amikor ő akarja,de ha én szeretném,hogy rá érjen nincs ideje.programokat is ígért nekem,de utánna lefujja,mert rokonaival kell mennie nekem úgy jön le ez mintha lerázna..kicsit többet is veszekszünk,meg az exeink is kavarnak:// szakítani akar velem?nemis szeretett? 17/L

2012. aug. 21. 01:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha az ex még bezavar, az régen rossz...
2012. aug. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha te még beszélsz az exeddel,ne adj isten találkozol is vele,és ezt ő is tudja,akkor alap,hogy koccoltat.

ilyesmit csak egy pacsker nyelne be.

miután törölted az életedből-és a fészről is-az exed,te is nyugodtan szervezhetsz programot,ne mindent csak elvárj.

2012. aug. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kell egy kis ido netan ahol tobbet van egyedul. nekem is kell olykor egy kis magany/egyedullet. de utanna nal nagyobb lokettel ebrednek bennem az erzelmek. :) minden kapcsolatomban kell egy ennyi valtozatossag.
2012. aug. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben köszönömmmidnekinek:) másodiknak: az exemmel csak távkapcsolatomvolt..neki az exével viszont itt helybeli kapcsolatavolt,és én mégsem akadhatok ki annyira mint ő ezen.
2012. aug. 23. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!