Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg túl sok ez a korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl sok ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés
18 éves leszek októberben, a barátom pedig 28 múlt. anyámék meg teljesen kiborultak. ő az első barátom, de nagyon türelmes velem, nem erőltet semmit. viszont a szüleim ezt nem értik meg. mit kéne tennem? nagyon szeretem őt és nem akarok vele ezért szakítani

2012. aug. 21. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy 28 éves talán még nekem is sok lenne... Néha barátom és köztem is úgy érzem van egy generációs szakadék, pedig csak öt év...


Amúgy ettől függetlenül lehet szerelem, szóval türelem... Majd megszokják, jobbat úgyse tudnak.

21L

2012. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem sok a korkülönbség, mivel már "felnőtt" korba lépsz nemsokára. A te életed, a te döntéseiddel.
2012. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Öt év mint generációs szakadék... tudjátok, mit jelent ez a szó?


Amúgy nem, ha szeretitek egymást, nem sok. Ha a szülők ezt látják, akkor ők is hozzászoknak a gondolathoz.


Gond majd mondjuk 2 év múlva lesz, ha esetleg rájön, hogy ő már családot, gyereket szeretne, te meg még 3 évig egyetemista vagy. De ha szeretitek egymást, működik a kapcsolat, akkor ezek mind áthidalhatóak, megbeszélhetőek.


24/N

2012. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18 évesen csak jogilag felnőtt, de nem a korkülönbség. Nekem a barátnőm idősebb majdnem ennyivel. Megszokták.
2012. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!