Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon mit tehetnék még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve együtt vagyunk, teljesen normálisan működött eddig minden, persze néha mi is összevesztünk(ritkán) mindig jókedvű,életvidám ember volt. Vége lett a főiskolának és vissza ment dolgozni a börtönbe, teljesen megváltozott... veszekszik velem,ordibál,bánt,frusztrált,lehangolt...stbstb. Minden tőlem telhetőt megteszek érte, lefekvés elött simogatom, rengeteg pénzt költök rá, puszilgatom...és egyéb dolgok, hogy érezze, hogy mennyire szeretem és jobb legyen a kedve. De semmi változás...semmi :(((

Úgy érzem már nem az az ember akibe én régen beleszerettem.

Nem szeretném elveszíteni, nagyon szeretem. :( Mit tegyek még?


19/L



2012. aug. 23. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Te ugy érzed - és ahogyan irod igy is van - h mindent megteszel, akkor kérdezt meg, h milyen napja volt?

a direkt kérdések, amik ugy kezdődnek, h mi a bajod.... nem vezetnek sehová.

beszélgessetek.

2012. aug. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Börtönben dolgozni retardált emberek között rémálom. De ugyanakkor ez nem jogosítja fel őt arra, hogy így viselkedj vele! Ahogy mondani szokás: a munkahelyi problémákat nem visszük haza! Nemhogy örülne neki, hogy egy ilyen sz@r nap után van kinek a karjaiba belefutnia!
2012. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég nehéz helyzetbe kerültél nem mondom! Sztem melót kéne változtatnia,de gyorsan jól átragad rá,az agresszivitás meg a rossz közérzet. Viszont ezekre a tettekre már tényleg jótékonyan kellene reagálnia amiket teszel érte,szóval ha rövidesen nem változik meg,sztem bármennyire is szereted tovább kellene lépned! Adj neki ultimátumot!!
2012. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!