Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Exbarátommal egy évig jártunk, de szakítottunk egy lány miatt..ez 3hónapja volt. Azóta sokszor "kavartunk" már. De csak ennyi. Viszont van a legjobb fiú barátom aki már 3éve az. De most ő arra a szintre jutott, hogy megpróbálhatnánk együtt. Én nem akarom elveszíteni a barátságunkat, de én az exemet még szeretem. Bár jobb lenne túllépni rajta de nem megy. Szóval szerintetek jöjjek össze a sráccal, hogy elfelejtsem az exem? De nem akarom átverni a legjobb fiú barátomat mert ha nekem ő csak arra kell, hogy az exem elfelejtsem akkor utána biztos nem lennénk barátok. Nehéz dolog ez..

2012. aug. 24. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyikkel se legyen semmi!

Szerezz valaki mást és vele próbáld meg elfelejteni az exed, a legjobb barátodat meg hagyd meg legjobb barátnak.


16/L

2012. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2012. aug. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a barátod értelmes ember akkor meg tud téged érteni. De ha megharagszik rád akkor hidd el hogy egész végig csak azért volt a barátod mert téged akart. De ez amit leírtam csak egy válasz. Te döntesz arról hogy mit akarsz.
2012. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!