Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kivel történt már meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel történt már meg, hogy szakított a párjával, aztán mégis újra összejöttetek és boldogok vagytok?

Figyelt kérdés

Érdekelnének a részletek is :)

hogy történt, mennyi ideig voltatok külön, mennyi idősek vagytok stb :)



2012. aug. 25. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

persze hogy volt, kb 2-3x is szakítottunk de majdnem félévig eggyütt voltunk,de aztán mégis szakítottunk..

szóval ami nem megy nem kell erőltetni, ha már egyszert szakítottál vele, felesleges ujra összejönnötök, csak megint ugyanaz lessz a vége..tapasztalat.:|

15l

2012. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

15 évesen szakított velem kb. 3 hónap utána az akkori barátom.Fél évig külön voltunk, majd megkeresett, újra összejöttünk és utána még 5 évig együtt voltunk.

Szóval én cáfolnám, ezt, hogy nincs értelme újra megpróbálni, mert szerintem mindenkinek jár egy második esély. Ha szeretitek egymást, ha kelletek egymásnak, akkor megéri megpróbálni. :)

22/L

2012. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aznap voltunk 3 hónaposak mikor szakított velem. Másfél hónapig nem láttuk egymást, csak néha beszéltünk. Aztán eljött, bocsánatot kért és azóta is együtt vagyunk már lassan 2 és fél éve.

Én 20/L Ő 21/F

2012. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16 évesen szakítottunk fél év után, utána megint összejöttünk, hét hónapig voltunk együtt. Jóban vagyunk azóta is, kicsit bánom hogy szakítottam vele, de nem akarunk megint összejönni. Megbeszéltük, hogyha 30 évesen egyedül leszünk újrakezdjük :) 23/L
2012. aug. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na hát én 2szor jöttem össze egy fiuval először eggyütt voltunk egy hónapig aztán kb másfél hónapot bírtuk de mondjuk nálunk ez ugy volt hogy nagyon ritkán tudtunk találkozni sajnos de szerintem ne probáld ki nemérdemes szerintem
2012. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!