Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudom sehogyse az exem lekoptatni, mert birtoklási vágya van?

Figyelt kérdés
Tudja hogy nem illünk össze,de ha szakitunk,rá egy hétre visszakar kapni,persze nem romantikus vacsorával akar meglepni,hanem zsarol,cseszeget.Ha kedves vagyok ,vagy csak normális,akkor meg azt hiszi újraösszejöhetünk.Hogyan tegyem,hogy elhidegüljön tőlem?Békés uton szeretném ezt elintézni,nem rendörség...Most is felhiv könyörög hogy találkozzunk csak 5 percre..komolyan befújom magam valami nagyon büdös bigyóval hátha lekopik..de nem fog..

2012. aug. 27. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod megszakítani vele a kapcsolatot?
2012. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ÉN próbáltam de addig erösködik hogy na..valahogy totál elborul az elméje,s mindenáron akar,pedig ő is tudja hogy semmi se müködik,de ö ugy emlékszik hogy de.Pedig mikor együtt voltunk,akkor nem törödik velem,sőt panaszkodik.Mindegy találkoztam vele,legyen boldog,mondtam hagyjon békén kerek egy hónapig,s utána max haverilag beszélhetünk,de ha keres,akkor rendörség.
2012. aug. 27. 23:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem menj el a rendőrségre, pizsamáztasd be magadat. Oda biztos nem megy utánad. :)
2013. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!