Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Na ezt válaszoljátok meg....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ezt válaszoljátok meg. Szakított velem az exéért. Mi tudok csinálni?

Figyelt kérdés
4 hónapot jártunk a barátnőmmel, görög kirándulás, szerelem, minden tökéletes volt. Mivel külön városból vagyunk, ezért a szünidőre hazament a szülővárosába, ahol a görögországi kirándulás után találkozott az exével, akivel 2 éve szakítottak. Többször is találkoztak, aztán hosszú mérlegelés után szakított velem, hogy újra összejöjjön a másik sráccal. Természetesen nekem teljesen más dumát adott be, más forrásokból tudom ezeket. Azt mondta a barátnőjének, meg a testvérének is, hogy még szeret és hiányzok neki, de most valahogy az exe kell.. Hogy történhetett ez? Van értelme próbálkozni..?

#ex #elhagyás #szakítás #hiányzás #volt párja #fellángolt szerelem
2012. aug. 28. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem felejtsd el, ha egyszer megtette, megteszi máskor is.
2012. aug. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mókusgyilkos ***** válasza:
nem te hiányzol neki hanem az exe csóró :)
2012. aug. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne próbálkozz, mert csak magadat alázod meg! Az meg, hogy mit mond a testvérének meg a barátnőjének, nem mérvadó...elvégre nem neked mondja!

Felejtsd el ezt a csajt, jó voltál neki addig, amíg nem talált jobbat...jelen esetben az exét..

Keress más lányt, te is jobban jársz.

2012. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló jól látja a dolgokat. Ne pazarold rá az időt.
2012. aug. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lifeishard ***** válasza:
Most már semmit. Hagyd a fenébe, ha bármit is tennél, csak rontanál a dolgon. És legközelebb azért picit többet várj, mielőtt kiviszed (vagy kimentek) Görögországba. Tudod, túl könnyen adtad...
2012. aug. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érdemes próbálkozni, hisz szakított veled az exéért. Amúgy meg tényleg ne adj arra, amit a barátnője és a testvére mond. Mi a volt barátommal egy hónappal a szakítás után tisztáztuk, hogy ő nem azért szakított velem mert nem szeretett, pedig én olyanokat hallottam vissza, hogy már magasról leszart stb..(még a barátnőm és a haverja is azt állították, hogy már nem szeretett). Szóval arra, hogy mások mit mondanak, ne alapozz:)
2012. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Érdekes dolog ez. Én pont jártam ugyanígy. Megismerkedtem egy pasival minden tökéletes volt nagyon szeretett meg minden és egyszer találkozott az exével egy szórakozóhelyen mikor én nem voltam vele. Utána nem keresett többet és kibékültek.

Nagyon sajnáltam hogy otthagyott mert számomra tökéletes volt:( Aztán egy másfél év múlva újra el kezdett keresni 2-3 hónapig nem hagytam magam nem válaszoltam az smsekre, a kocsimon cetliket, rózsákat hagyott. Aztán megbeszéltük kibékültünk és rájött hogy Én kellek neki nem a régi barátnője., Ez már egy éve történt azóta én vagyok a legboldogabb ember a világon:) És lassan összekötjük az életünket...

Úgyhogy én azt javaslom hogy várd meg hogy ő keres e mert ha igazán szeretett akkor vissza fog jönni :)

2012. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg aki szeret, az nem hagy el, szóval hagyd a francba, és ne alázd magad! Èld az életed, ha meg vissza akar jönni, akkor ne engedj neki. ha engedni akarsz, mert annyira szereted, akkor is húzd az agyát, mert ha megint túl könnyen adod magad, akkor legközelebb is elmegy... mert Te úgyis mindig visszafogadod. Ne engedd, hogy játszadozzanak veled! Hidd el magadról, hogy többet érdemelsz, és ha Te elhiszed, akkor más is el fogja hinni,´és úgy viszonyul hozzád.

Sok sikert, remélem megtalálod a boldogságot!

28/N

2012. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sokat segítenek. Amúgy már ott tartok, hogy csajozok, s már el is fogadtam, hogy mással van. Aztán megfogadva a tanácsokat, élem az életem és ha majd keres, akkor józanul el tudom majd dönteni. :P
2012. szept. 8. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!