Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy viselkedjek az ex-emmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek az ex-emmel? (lent)

Figyelt kérdés

Nyáron szakítottam vele,de ő azóta is sokszor mondta hogy csak rajtam múlik,és újra kezdjük stb.de én nem akarom,és ezt meg is mondtam neki. Így a suliban is tök ciki,amikor egy társaságban vagyunk,és nem szólunk egymáshoz,annyira kínos. Mit csináljak?


14/L



2012. szept. 3. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kéne hogy kínos legyen,lehet attól jóban lenni az exekkel,megértheti ő is hogy nem akarod vele újra kezdeni,az általában úgysem hosszú életű
2012. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tini problémák... Van amikor hiányoznak, az ilyen kis piti bajok, pedig én is mennyit kihoztam belőlük...
2012. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
AZ az igazság, hogy ez az egész rajtatok múlik. Ha elég nagyok vagytok, hogy bírjátok kezelni a másik jelenlétét szakítás után akkor ez megváltozik. De te érzed, hogy ő ehhez mennyire érett.
2012. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáljatok barátok lenni. Kezdjetek el beszélgetni esetleg fb-n és előbb-utóbb (hátha)oldódni fogtok a suliban is. A volt barátommal mi is nyáron szakítottunk és sokáig nem beszéltünk egymással, így a suliban nekünk is elég ciki volt az első pár nap, de (úgy 2hete megint)majdnem mindennap beszélünk fb-n, ezért most már nem olyan kínos amikor egy társaságban vagyunk és egész jól elhülyéskedünk:)

15/L

2012. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!